Wpis z mikrobloga

C + E Word Warszawa

Z manewrami mysle ze sobie poradze, jazda tez. Chcialbym dopytac o co nieco na placu, bo mam wrazenie ze mi czegos nie powiedzieli. Powiedzcie mi czy cos zgubilem jesli chodzi o robote przed manewrami:

1. Losuje mi typek 1 pytanie o swiatla i plyny, jak na C, wylaze, pokazuje palcem
2. Podlaczam przyczepe, tu wiadomo, 15 minut, pamietac o kierunkowskazie, pasach i swietle, jak bolec nie wejdzie to awaryjne podlaczanie, przy wylaczonym silniku podlaczam kable [nie musze ich omawiac], jak podlacze noga w gore, zaczynam sprawdzac wszystkie swiatla...
3. ... i tu moje pytanie - czy omawiam typowi swiatla z tylu przyczepy?
4. Ponadto, dowiedzialem sie na samiutenkim koncu kursu ze musze spojrzec na te linki metalowe i powiedziec mu "ladunek zabezpieczony" - prawda to?

Cos zgubilem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aaaa, i gorka - czy tam jest jakas linia gdzie wiem ze mam sie zatrzymac jak podjezdzam? Bo robilem na jakiejs gownogorce podczas kursu. Jak rusze, przejezdzam az zjade calym zestawem?

#prawojazdy
  • 4
pokazuje palcem


@DryfWiatrowZachodnich: masz sprawdzić czy działa, a nie pokazywać palcem.

... i tu moje pytanie - czy omawiam typowi swiatla z tylu przyczepy?


@DryfWiatrowZachodnich: masz sprawdzić czy światła działają poprawnie.

4. Ponadto, dowiedzialem sie na samiutenkim koncu kursu ze musze spojrzec na te linki metalowe i powiedziec mu "ladunek zabezpieczony" - prawda to?


@DryfWiatrowZachodnich: teoretycznie masz sprawdzić jak zamocowany jest ładunek. W praktyce jak kursanci chcieli to u