Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iskaryota: dla mnie jeszcze NFS: Porsche Unleashed, wiem, że ten model jazdy jest nieco dziwny szczególnie jak się nigdy z nim nie miało styczności, ale jest zdecydowanie bardziej zaawansowany niż typowe arcade'ówki z tego okresu ;)
  • Odpowiedz
@MrSzakal a jesienią w to grałem i przeszedłem mistrzostwa, choć na miejscu dalekim od pierwszego. Trudno tam przejechać cały OS i nie nazbierać przy tym kar na serwisach za naprawy. Najcięższy rajd to chyba był ten szkocki w deszczu, pokręcony jak cholera i odcinek który ma chyba 30 km.
  • Odpowiedz
@MrSzakal:

Kurczę pierwsza ścigałka, w którą grałem za dzieciaka () (lvl 25). Ojciec pozwalał mi na max dwa wyścigi i później musiałem wyłączać kompa z monitorem, który miał dupę większą niż pewna Kardashianka
  • Odpowiedz
Wracają wspomnienia. Same wyścigi były dla mnie wtedy zbyt wielkim przeżyciem, więc po prostu jeździłem sobie samotnie po mapach i rozkoszowałem się piękną grafiką.
Co się stało później? Płyta się zgubiła i odnalazła po kilkunastu latach... za kredensem. Warto było zobaczyć, co będę odczuwał po takiej różnicy czasowej i nadal odczucia podczas jazdy robiły na mnie wrażenie - różne pory dnia, pogoda, itp. Tak, to wszystko było w... 2018 roku! Taka prosta
  • Odpowiedz