Wpis z mikrobloga

Wywiad z kubenem

Tutaj ciekawostka

Fakt, że kompletnie odciął się od mediów, to jedno. Ucieczka z zespołu przez konieczność kontaktu z psychologiem to jednak sytuacja kuriozalna i rzecz trudna do racjonalnego wytłumaczenia.

Nie jestem w stanie powiedzieć, co Pawła aż tak blokowało przed kontaktem z psychologiem. Być może uważa, że skoro osiągnął sukces w okresie, gdy zawodnicy spali do 12:00 i nie zwracali uwagę odpowiednią na higienę życia, może stosować te same metody. Esport zmienił się jednak znacząco. Trzeba przystosować się do jego rozwoju. Nie ukrywam, że w poprzednim roku wiele razy zmarszczyłem brwi ze zdziwienia. Działy się rzeczy równie szokujące i trudne do usprawiedliwienia.

Śmiało.

Nie chcę rzucać ksywkami, ale ludzie zasługują na to, by o kilku sprawach się dowiedzieć. Podczas jednego z bootcampów umówiliśmy trening na 11:00. Mieliśmy w zespole graczy, którzy wstawali 9:00, jedli śniadanie, brali prysznic przygotowywali się do pracy, ale byli też tacy, których trzeba było błagać o wstanie z łóżka. Doszliśmy nawet do momentu, kiedy dwie godziny omawialiśmy mapę bez jednego z graczy, bo miałem już dosyć ciągłego proszenia się o jego obecność.

Nie do pomyślenia jest też to, że już w lutym od jednego z graczy otrzymalismy informacje o tym, że nie jest przekonany, czy chce kontynuować zawodową karierę. Usiedliśmy we wspólnym gronie, porozmawialiśmy, ale ziarno niepokoju zostało już zasianie. W podobnych sytuacjach nie spada jedynie skuteczność zawodnika z wątpliwościami, ale całej grupy. Obrywa motywacja oraz wzajemne zaufanie


Myślicie, że mowa o Snaxie?

#csgo
  • 12
@ZielonaPomaranczka-:
Same smaczki w tym wywiadzie, jestem w trakcie czytania.

Po czasie do mediów trafiło wiele plotek transferowych, których w 2019 roku zrodziło się wokół Virtus.pro niemało.


Dycha powiedział, że otrzymał propozycję transferu od Virtus.pro. Muszę te informacje zdementować. Nikt z zarządu czy sztabu szkoleniowego się do niego nie zgłosił. Wyobrażasz sobie, że na boisku piłkarskim jeden zawodnik zaprasza drugiego do AC Milanu czy FC Barcelony i podobne rozmowy traktuje się
@Eviil: No ale to potwierdza tylko, to co bylo wiadomo. Polski CS jest jaki jest przez kulture pracy, a wlasciwie jej brak. Najwieksza "kariere" robią głośne, przygłupie sebki, które co prawda dochodzą do jakiegoś wyższego poziomu, szczegolnie jesli chodzi o aim, ale pozniej, nie potrafiala przeskoczyc tej granicy polskiego podwórka, glownie z powodu 2och czynnikow,
1. "skoro mialem #!$%@? do tej pory i doszedlem gdzies wyzej, to moge zalozyc, ze "pracujac"
@Eviil:

Jeśli zadania domowego nie odrobią wszyscy, a ci którzy to zrobili widzą, że komuś się nie chciało lub przed ważnym meczem większość składu przygotuje się do tego jak gra przeciwnik, ale osoba dowodząca nawet na to nie zerknie na notatki - trudno o osiągnięcie sukcesu.

Tu wprost mówi o Snaxie.
@Eviil: kuben pokazuje że w 2020 trzeba być profesjonalistą i brać te gre jak sport jeżeli chcesz być w topce, nie ma już miejsca na sebków myślących że wygrali życie mają pare k euro miesięcznie w młodym wieku więc mogą odpuścić rozwój (no może s1mple wyjątkiem ale to jest autystyczny wręcz przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°))