Wpis z mikrobloga

@liberte2137 to już nie te czasy gdy ludzie wybijali się wpisując lepsze tagi pod filmem, teraz każdy walczy o przetrwanie, u sporej ilości kasa spadła z nieba nie spodziewanie, a po paru latach większość się przyzwyczai, a strach przed gorszymi zasięgami za czym idzie wpłata na konto napędza ich do coraz do dziwniejszych scenariuszy na filmik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Noneq: Traktuje jak debili? Wyobraź sobie że codziennie oglądam YT, u rodziców TV i nie wiem kim jest połowa ludzi z tego wątku. Magia? Pomijam że większość z nich jak Naruciak, Mieciu, Awizo, Gonciarz, laska z pieprzykiem czy Gargamel nie żeruje na żadnych dzieciach.
  • Odpowiedz
  • 1
@L3gion traktujesz, dając mi instrukcje jak poruszać że po YT uważasz że tego nie potrafię ? Serio ? Znam wykop, wypowiadam się na temat yt ale poruszać się po nim nie potrafię xd nie kompromituj się.

Naruciak, nie powiedziałem , że to rak i żeruje w ogóle nie wrzucaj wszystkich do jednego worka ok ? W sumie nawet dobrze nie znam tego ybera obecnie komentuje jakieś trudne sprawy człowiek sukcesu :) podoba
  • Odpowiedz
@Noneq na logikę, dużo wyświetleń czyli coś zaciekawiło, nie ważne czy to ma jakąś treść czy nie, i to będzie polecać niż kogoś kto robi małe zasięgi,
Pogadać możemy, kilka lat temu skleiłem jakąś kompilacje na której zarobiłem 15k, na tylko jednym filmiku, nie mając własnego komputera, a ty tu podajesz jakiś przykład z dupy o kupnie kompa, proszę cię, jak ktoś #!$%@? filmikami to cel jest czysto finansowy, i to ty
  • Odpowiedz