Wpis z mikrobloga

@Noneq ciężko uciec od gówna? Wiesz jak działają algorytmy, robią wszystko żebyś został jak najdłużej na stronie, więc jakim prawem mi by ci pokazywać coś czego nie chcesz widzieć, albo oglądacie nie posiadając konta albo nadzwyczajnie macie #!$%@? żeby dostosować propozycje pod siebie, ciężko tak zanaczyć "nie interesuje mnie to" jest tyle opcji żeby ukryć nie porządane treści, ale lepiej narzekać ze się nie da.
Większego #!$%@? nie słyszałem, co ma
  • Odpowiedz
@liberte2137 i widzisz dla jednego osiągnięciem w życiu jest zyskać popularność zarabiając 10-15k miesiącznie nie mając nawet 25lat, a dla drugiego dostanie kilku plusów na wykopie, ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@L3gion wystarczy nie oglądać YT, wyłączyć tv. Eh człowieku przecież raki wchodzą wszędzie a nie tylko yt. Taniec z gwiazdami, programy śniadanie , gazety, gościnie u innych yutowberow . Proszę nie traktuj ludzi jak debili bo jeszcze uznam, że sam nim jesteś.

Mają hajs oczywiście ale pokaż mi yutubera który utrzymuje się tylko z tego ? Nie rozumiesz kompletnie sensu mojej wypowiedzi, radzę cisnąć się do liceum i zacząć uczyć się czytania ze zrozumieniem. Jeśli wbijają swój rakowy kontent dzieciom , żerują na ich słabych młodych umysłach gdzie stają się w ich oczach kimś wspaniałym to ja uważam że jest to zerowanie na ich naiwności i oczywiście nich ich nie zmusza ale ile to akcji np kupujcie koszulki, do wygrania koszulka , konkursy, bzdety. Babci też nikt nie zmusza tylko żeruje na jej naiwności.

Nikogo to właśnie nie obchodzi ale żeby zrozumieć moja wypowiedź musiałabyś wiedzie że była ona kierowana do kogoś , do kogoś kto nie brak tego pod uwagę że ludzie są w różnych sytuacjach i to jest fakt który Cię nie nie musi obchodzić ale jednak fakt a co za tym idzie nie można nie brać go pod uwagę gdy się mówi na taki temat.
  • Odpowiedz