Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomen150:

@Noneq: ciężko uciec od gówna? Wiesz jak działają algorytmy, robią wszystko żebyś został jak najdłużej na stronie, więc jakim prawem mi by ci pokazywać coś czego nie chcesz widzieć, albo oglądacie


Nie każdy ma ochotę logować się na yt. Ja tam wchodzę jedynie jak szukam czegoś w wyszukiwarce i klikne na film który mnie interesuje a i tak sporo z tych zdjęć kojarze bo każdy spami wszędzie tym gównem
  • Odpowiedz
@Noneq wydaje mi się że poznałeś mało ludzi w życiu tym bardziej że to co opisujesz wywarło na tobie wrażenie jeszcze z perspektywy kogoś kogo nie znasz osobiście, ja staram się nie utożsamiać historiami ludzi z internetu, bo zacznie więcej takich opowieści słyszałem w cztery oczy, i są to tacy co nie mają dosłownie nic, albo inny którzy znaja już scenariusz swojego życia aż do śmierci.
Jak będę w gorszej sytuacji Niz
  • Odpowiedz
  • 0
@tomen150 a może już jestem w takiej sytuacji a robię rzeczy które pewnie dla Ciebie były by nie prawdopodobne.

Ta dyskusja nie ma sensu , czepiles się mojej wypowiedzi która odnosiła się do kogoś innego więc wróć do sensu . Tam broniłem ludzi ze maja różnie i nie można kogoś nazywać przegrywam tylko ze względu w jakiej jest sytuacji życiowej gdy się tak naprawdę nie wie w jakiej jest.

Pokaż mi rakowego
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek to tylko pokazuje że ty byś został na wsi, i wolał ciułać i dorzucać grosz dla rodziny a ja bym spróbował się od tego uwolnić, i zawalczyć o coś więcej, masz cechy przegranego ¯_(ツ)_/¯
I jest wielu co zaczynało w najgorszym zadupiu nagrywając telefonem, zawalczyli i mogą spać spokojnie przez kolejne lata
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liberte2137 i widzisz dla jednego osiągnięciem w życiu jest zyskać popularność zarabiając 10-15k miesiącznie nie mając nawet 25lat, a dla drugiego dostanie kilku plusów na wykopie, ( ͡º ͜ʖ͡º)

@tomen150: ci popularni to zarabiają o wiele więcej niż podałeś
  • Odpowiedz
@Noneq a po co się użalać i karmić tym widza jak nawet to prawdziwa historia to ludzie są nie ufni w tych czasach, dziś kolorowe życie najbardziej przyciąga uwagę publiki
  • Odpowiedz
  • 0
@tomen150 właśnie użalanie nic nigdy nie da, trzeba zacisnąć zęby i iść do przodu mimo wszytko.

Ale czy dla ciebie tacy ludzie są przegrywami ?

Jeśli celem czyjegoś życia jest życie pod czyjąś uwagę to dla mnie oni są przegrywami . Oszukują siebie i innych. Życie to nie kolorowanka z jednorożcami
  • Odpowiedz