Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie musi czuć teraz Wilder? Od kilku lat ciężko #!$%@? na treningach, wylewa siódme poty, żeby być najlepszym na świecie. W między czasie Fury sobie chla, ćpa, rucha dziwki, zmaga się z depresją i otyłością Wraca sobie po 2 latach jakby nigdy nic i #!$%@? go jak nowicjusza. xD
#boks #sport
  • 58
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Podobnie myślimy, tylko ja twierdzę, że celem jest walenie konia do bycia najlepszym, a ty uznałeś, że moim zdaniem walenie konia do bycia najlepszym jest drogą. Miłego dnia życzę :)
  • Odpowiedz
@jakkenibarbinaimprezewpadli po prostu fury w odpowiedzi na pytanie co będzie robił po walce odpowiedział że pójdzie zrobić zastrzyk z penicyliny, #!$%@?ć się i ruchać dziwki za 30 dolarów a z racji tego że debile łykają takie żarty jak młode pelikany to teraz masz wysyp o dziwkach xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jestem_robotem123: Zrozumcie, ci goście na tym poziomie nie walczą dla pieniędzy, bo mają jej tyle, że mogą się Lincolnami podcierać do końca życia i jeszcze wnukom starczy. Tu chodzi o coś więcej

@Jrv20: Głupoty gadasz. Jest dokładnie odwrotnie.
Oni mają gdzieś te pasy czy to z kim walczą jak są już na tym poziomie. Większość kasy dostają za samo wyjście do walki i % z PPV a nie wygrane. Jakby było jak mówisz to większość kasy mieli by z wygranej bo przecież o to walczą więc po co żądają takiej kasy za samo wyjście do walki?

Kasy na takim poziomie nigdy za wiele. Wraz z milionami rosną im wydatki i po kilku latach to mają długi a nie nadmiar $$$.
Jak nie wierzysz to wyjaśnij co się stało z
  • Odpowiedz
@Strachu997: najlepsze ze ludzie to kochają xD jesli ktos ciezko na cos pracuje a drugi po prostu latwo mu to przychodzi to znaczy ze ten drugi jest zajebisty a pierwszy jest frajerem. niestety nie oszukasz instynktow
  • Odpowiedz
@Jrv20: Masakra, gościu masz 100% racji i każdy kto się interesuje sportem o tym wie, że powyżej pewnego poziomu nie liczą się pieniądze, tylko bycie najlepszym. Ale oczywiście na mirko karta kredytowa to jest Wasz majestat, porównania pracy w korpo do topowych sportowców świata XD
  • Odpowiedz
bo mają jej tyle, że mogą się Lincolnami podcierać do końca życia i jeszcze wnukom starczy


@Jrv20: Dlatego masa bokserów (i nie tylko, ogólnie sportowców) po zakończeniu kariery jest bankrutami?
  • Odpowiedz