Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie musi czuć teraz Wilder? Od kilku lat ciężko #!$%@? na treningach, wylewa siódme poty, żeby być najlepszym na świecie. W między czasie Fury sobie chla, ćpa, rucha dziwki, zmaga się z depresją i otyłością Wraca sobie po 2 latach jakby nigdy nic i #!$%@? go jak nowicjusza. xD
#boks #sport
  • 58
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
@Strachu997: to jest różnica między wirtuozem i naturalnym talentem, a rzemieślnikiem. Wilder bardzo późno zaczął boksować i w sumie bardziej z niego koszykarz w rękawicach niż bokser. Dopiero ostatnie dwa trzy lata to był widoczny postęp w technice boksu, ale na kogoś tak inteligentnego jak Fury to było za mało po prostu jebnac bombę.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Zrozumcie, ci goście na tym poziomie nie walczą dla pieniędzy, bo mają jej tyle, że mogą się Lincolnami podcierać do końca życia i jeszcze wnukom starczy. Tu chodzi o coś więcej
  • Odpowiedz
@Strachu997: to tylko obrazuje jakie miernoty zostają mistrzami świata w obijaniu pyska. Czarny w 6 rundzie ledwo chodził, tak w 6 nie 12 gościu który zarabia miliony $ miesięcznie ma kondycję na 4 rundy. A zdeklasował go otyły cpunek, fan tanich prostytutek.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: To jest kwestia wejścia na półkę na której jest tylko kilkunastu gości, w stanach to jest big thing, coś co dla Europejczyków jest nie do zrozumienia. To nie jest offence, w Europie ludzie nie bawią się w jakieś listy all time, za wodą to wygląda inaczej. Wierz mi, jeśli chcesz
  • Odpowiedz
@JasniePanMateusz:
"to tylko obrazuje jakie miernoty zostają mistrzami świata w obijaniu pyska. Czarny w 6 rundzie ledwo chodził, tak w 6 nie 12 gościu który zarabia miliony $ miesięcznie ma kondycję na 4 rundy. A zdeklasował go otyły cpunek, fan tanich prostytutek."

Tabletki nasenne chyba za mocne dziś wziąłeś.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: fury ma #!$%@? w kolejne miliony bo całą masę ich rozdaje , jak myślisz po co np Jeff bezos dalej rozwija biznes skoro ma 120 miliardów ? Dla pieniędzy ? Co chce kupić #!$%@? kosmos ? Po pewnym pułapie zawsze chodzi o coś więcej ale jak chcesz to zrozumieć jak zarabiasz pewnie z 4 tysiące xd
  • Odpowiedz
Dla pieniędzy ?


@AndyMendy: tak #!$%@?, biznes rozwija się dla pieniędzy nawiny robaku xd wracaj tyrać do korpo na ideii, ludzie na szczycie potrzebuję właśnie takich cymbałów myślących że tu liczy się coś innego niż hajs, dzięki temu oni na tobie zarabiają, pozdro
  • Odpowiedz