Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym wrócić do brzdąkania ale brakuje mi efektów. Piec mam, ale mieszkam w bloku i zostaje mi gra na słuchawkach (na których przester z niego jest do dupy). Chcąc wydać 5-6 stów lepiej jest zainwestować w interfejs czy jakiś używany multiefekt?

#gitaraelektryczna #gitara
  • 6
@vizori: w sensie grasz na wyjściu słuchawkowym z pieca?

Za dobry interfejs dasz ~400pln i drugie tyle za sensowną symulację wzmacniacza, taki BIAS FX to jakieś 300pln za podstawową wersję, symulacje od Neural DSP kosztują od ~440pln.

https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/efekty-gitarowe/multiefekty/boss-gt-1 można kupić za 700-750zł nówkę, do grania na słuchawkach powinno być lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza, że ma wbudowany interfejs.

Chyba, że chcesz piracić, to wtedy sam interfejs wyjdzie taniej, chociaż wiadomo, że jest to
w sensie grasz na wyjściu słuchawkowym z pieca?


@krul_goblinuw: W sensie gram w tej chwili na sucho bo od słuchawkowego przesteru z niemłodego Rolanda Cube 15XL więdną uszy :p

A ten Boss brzmi zdaje się być sensowny, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vizori: Jak ktoś chce to mam do sprzedania line6 pod xt live, leży i się kurzy już chyba 3 lata :P
Pody są o tyle spoko, że gratis masz w nich interfejs audio który działa nieźle z asio4all.

Właściwie wszystko zależy od tego czy chcesz zawsze musieć grać z kompem, czy być od niego niezależnym, wielu woli fizyczne urządzenia, gałki itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turban: Odezwij się na pw ile byś tam za niego chciał. Miałem okazję korzystać z poda xt live, bardzo go sobie chwaliłem ( ͡º ͜ʖ͡º)