Wpis z mikrobloga

Jako 16 letni chłopak trafiłem na temat na jakimś forum, gdzie 23 latek opisywał, że jest prawiczkiem i mu smutno, że nie umie nikogo sobie znaleźć.
Pomyślałem sobie wtedy: "Kurde, współczuje gościowi, z żadną babką tego nie robił a już dawno dorosły jest, kurde przypał, mam nadzieje, że kogoś znajdzie bo to smutne".
Za miesiąc będę 23 letnim prawiczkiem XD

#przegryw #blackpill #stulejacontent #feels
  • 48
@AureliuszWerus nie jest. Seks jest zajebisty. Aczkolwiek mam wrażenie że możesz mieć rację że swojej perspektywy. Zauważyłem, że więcej kobiet niż facetów czerpie z niego mniejsza przyjemność, ma dla nich mniejsze znaczenie.
@yorrick: Gościu, jestem facetem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym chyba nie znacie definicji słowa przereklamowany - "przeceniany, cieszący się opinią czegoś lub kogoś lepszego niż w rzeczywistości", co jest w 100% prawdą, bo wiele osób przed pierwszym razem uważa, że seks to jakieś objawienie czy inne mistyczne doznanie, a to jest zwykła czynność sprawiająca przyjemność i pozwalająca na wyrzucenie z siebie emocji/uczuć w stronę
@yorrick: No ja też uprawiałem seks nie raz, miałem kilka partnerek, różne rzeczy się robiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrozum, że nigdzie nie mówię, że seks nie jest zajebisty (chociaż sam zauważyłeś, że nie każdemu sprawia taką przyjemność), tylko że jest on wywyższany do jakichś niepojętych poziomów, jakby od niego zależało całe życie i niedoświadczenie go oznaczało brak sensu życia (ot, to całe użalanie się wielu prawiczków).
Ja w sumie odmówiłem kilka razy seksu, ale to może dlatego, że mam 18 lat. W sumie nie wiem czy to jakaś ujma niby to ma cię uczynić lepszym, albo coś xd?