Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@NieMaSzans: ona daje siebie do związku, to wystarczający wkład, a facet musi robić fiołki

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@NieMaSzans Ona wymyśla atrakcje czyli kupi sobie "seksowną" bieliznę raz na rok i da kape w prezencie gwiazdkowym XD
Albo mówi "Chcę iść do kina, kup bilety" ona wymyśla on płaci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@NieMaSzans: w wątku OP w 2 czy nawet 3 komentarzach powtarzał, że chce przejąć inicjatywę bo jedyne co ma różowej do zaoferowania to unlimited do kina, a wszystko inne inicjuje ona.
  • Odpowiedz
@andrzeju1: Mógłbyś mi wyjaśnić o co Tobie chodzi bo nie bardzo zrozumiałem Twoje wcześniejsze wypociny. Co ma wegetacja w piwnicy do tego, że chłopcy czasem zbytnio angażują się w coś z czego tylko inna osoba ma korzyści, a jak się znudzi to łapie się za kolejną gałąź i mówi, że chłopiec za słabo się starał. Jeżeli uważasz to za normalne funkcjonowanie relacji damsko-męskich to w moich oczach jesteś nikim
  • Odpowiedz
@scotieb: z postu to nie wynika. Przecież nie ma nigdzie napisane ze zrobiła mu inbe z tego powodu. Nie dopatrujmy się wszędzie p0lki (nie lubię tego określenia) czy księżniczki bo zwariujemy. Fajnie, że chcą zrobić coś nowego.
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: ale odnosimy się do sytuacji OPa co pisał że to jego laska zawsze coś wymyśla i ją to powoli irytuje bo gościu jest bierny, a że nie ma pomysłu to skierował zapytanie na wykop, a większość komentarzy to wyśmiewanie go.
  • Odpowiedz