Wpis z mikrobloga

Zajebiście się tak pokłócić trochę z rodzicami. Możesz usłyszeć od ojca że może ty jesteś innej "opcji seksualnej", od matki że nigdzie nie wychodzisz, że jesteś jakimś odmieńcem, że wszyscy jeżdżą gdzieś, mają koleżanki, kolegów, jeżdżą na sylwestra, a ty anon 0 życia i tylko PRACA i KOMPUTER.
A ja nawet nie wiem w stanie się obrażać, bo mówią tylko prawdę. Też bym nienawidził takiego syna piwniczaka, jeszcze jak jak ci koleżanka gada że u jej syna śpi koleżanka i hehe strach wejść do pokoju bez pukania, bo nikt nie wie co mogą tam robić, inna się chwali że córka trafiła na fajnego chłopaka, studia robi itp. Nie jestem na dnie, ja nawet nie pukam w nie od spodu, bo jestem w jakimś #!$%@?, życiowym Rowie Mariańskim.
#przegryw #tfwnogf #stuejacontent #feels #gownowpis #depresja #mamdosc
  • 12
@hauser15: oczywiście, że jest to podejrzane, ale na litość sami doprowadzili do tego, zawsze miałem być grzeczny, nikomu nie przeszkadzać, byłem na dobrą sprawę pozostawiony sam sobie, a oni jedynie darli się jak czegoś nie zrozumiałem albo dostalem złą ocenę - w szkole jeszcze miałem znajomych i parę razy zostałem zaproszony gdzieś, nie pójdziesz bo to jakiś podstęp xDD i byłem cały czas kontrolowany, teraz też jak gdzieś idę to gdzie.