Wpis z mikrobloga

#metal #numetal #slipknot
#cultowe (52/1000)

Slipknot - Disasterpiece z płyty Iowa (2001)

Na dobry początek weekendu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że już nigdy potem nie wydali takiej ekstrmy na na Ajole. Kilka razy się tu przewinie ta płytka bo często u mnie gościła przez wiele lat.

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
  • 13
@cult_of_luna: Ostatnio nadrobiłem zaległości ze slipknotem i przesłuchałem całą dyskografię. Zdziwienia swego ukryć nie mogę, ale wcale nie jest tak dobry jak się zapowiadał ten zespół. Szczerze to niewiele przypadło mi do gustu i podejdę do tego później na spokojnie, zerknę jeszcze na zapisane fajniejsze numery.
szkoda że reszta to chłam


@Kubeusz89: w moim odczuciu - wszystko co wcześniej (nawet s/t) było poszukiwaniem tego co na Iowa, wszystko co potem miękką papką która czasem miała przypominać ten album. No ale zdaję sobie sprawę że wielu młodszych fanów się z tym nie zgodzi :D