Wpis z mikrobloga

@dzika_czupakabra: Bez sarkazmów to nie ma dowodów na istnienie czegoś takiego jak OOBE. Jeżeli to tak proste jak wykopki piszą to zapraszam na test:
- Pójdziesz spać / wejdziesz w trans czy co to tam się robi
- Ja w pokoju obok przygotuję... COŚ. Narysuję coś na kartce A4. Napiszę coś na niej. Na stole oprócz tego będzie jeszcze kilka identycznych kopert. W każdej będzie losowy obrazek (w sensie prosty kształt
  • Odpowiedz
@Mala_Kozka: Nie napisałem że wierzę w OOBE. Kolega dał tag #oobe to już pokrótce wyjaśniłem że to nie magia. OOBE = LD, zawsze tak było i zawsze tak będzie. To odlatywanie które czują ludzie to autosugestia stosowana przy paraliżu sennym, gdzie łatwo ulec tej autosugestii. Mógłbym się rozpisać na cały wątek ale nie chce mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Davidozz Jest coś takiego jak dreamwalking, czyli wchodzenie w sen drugiej osoby. Niektórzy twierdzą, że jest to możliwe, osobiście sam kiedyś coś takiego próbowałem i po wielu próbach teoretycznie się udało - a temu tylko "teoretycznie", bo wszedłem do snu osoby, z którą nie miałem już kontaktu i nie mogłem potwierdzić, że śniła to co ja.
  • Odpowiedz
@Perkotka: xD Po 1. Zapodaj chociaż jeden dowód. Jeżeli nie ma czegoś w internecie (wszystko można znaleźć w internecie, a już tym bardziej test przeprowadzony milion razy) to może coś innego zamiast pisania? Po 2. Test z karteczką - dyrdymał / przeprowadzony wielokrotnie z pozytywnym wynikiem - wybierz jedno. Może zaraz ja napiszę, że Incepcja to film na faktach, oparty na doświadczeniach moich znajomych ze środowiska xD
  • Odpowiedz