Wpis z mikrobloga

@cleveland przecież ona wcale nie była zachwycona kasą tylko pomagala Waltowi jakos wyprac te pieniądze bo to było jedyne słuszne rozwiązanie. Zamiast go wrąbac i żyć sobie dalej bez niego i mieć go w nosie sama ryzykowala bardzo dużo żeby jakoś ten syf ogarnąć. Dzisas, czy Wy to w ogóle ogladaliscie:D?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@cleveland: a dla ciebie produkcja narkotyków to taka tam błahostka? XD przecież to zazwyczaj wiąże się z czarnym rynkiem, mafią, ogólnie mocno nieciekawymi klimatami, a ona i jej rodzina została nieświadomie w to wplątana.
A ratowanie dupy swojego kochanka to było ratowanie głównie własnej dupy, żeby nie wpaść za oszustwa podatkowe.
Wszyscy jej tak nienawidzą bo przespała się z typem i to, zdaje się, w momencie separacji XD no faktycznie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Mam wrażenie, że większość osób oglądała ten serial po łebkach i w ogóle nie zrozumiała postaci i ich relacji.
  • Odpowiedz
@dzoli: a mi to przypomina, że mi strasznei brakuje, że skyler ze swoją siostrzyczką nie miały w serialu jeszcze mamusi :) To byłoby złoto taka teściowa "oh Hank to prawdziwy mężczyzna, a ten Twój Walt - taki mondry był, a nauczycielem jest, samochody myje, no córciu nie tak sobie to wyobrażałam".

Widocznie uznali,ze to już byłoby przegięcie :D
  • Odpowiedz
@dzoli: Nie wiem czemu ona was #!$%@?. Przecież jej zachowanie jest całkowicie normalne XD


@wioseneczka: właśnie, najbardziej #!$%@?ący był Walt - nurzający się w swojej zajebistości bufon, który uważał się za mądrzejszego od całego świata i wykorzystywał wszystkich jak mu się żywnie podobało, bez myślenia o konsekwencjach.
"Jaj sem ten kto klepe" jego mać xD
enron - > @dzoli: Nie wiem czemu ona was #!$%@?. Przecież jej zachowanie jest całkowi...
  • Odpowiedz