Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #opony

Kurła , mam ja sobie takie opony, Bridgestone Blizzark , bieżnik duży, opona w dobrym stanie, a ślizga się jak #!$%@?.przejazd przez rondo z prędkością większe jak 20km kończy się zwykle opuszczeniem swojego pasa. Co prawda w śniegu jeszcze nie jezdzilem nimi a teraz temperatury oscyluja w granicy 0-8 stopni ale przecież to jest dobra opona zimowa, nie powinno buc aż tak zle.
Kick_Ass - #motoryzacja #opony 

Kurła , mam ja sobie takie opony, Bridgestone Blizza...

źródło: comment_15822898935ni6dxcHkoeqP8Zn44pqeP.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Ogólnie zimówki tak mają na mokrym, nie nadają sie zbytnio do jazdy w dodatnich temperaturach jak nie ma śniegu. Dlatego obecnie na polskie warunki lepsze są opony całoroczne (wielosezonowe)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Geometria zawieszenia, zbieżność, itp. miałem podobnie kiedyś po wypadku jak mi mechery z ASO auto naprawiały to "mój" mechanik się później za głowę złapał - auto przy wychodzeniu z zakrętu potrafiło żyć własnym życiem.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Ja miałem podobnie, opony Dunlop Wintersport, nie dość, że same opony z jakiejś mega twardej mieszanki, to jeszcze runflaty, a wulkanizator nabił mi 2.4b, spuściłem do 2.0, bo nie dało się jeździć. Za rok wracam do Goodyeara UltraGrip albo Michelin Pilot Alpin
  • Odpowiedz
no młoda nie jest xD 2012


@Kick_Ass: tu bym szukał problemu, 8 lat to już raczej stara opona. Ja jak kupiłem auto i były na nim 9 letnie zimówki (jezdzily na tym aucie od nowości) z duża ilością bieżnika, nie spękane itp to po miesiącu wymieniłem na nowe - nie dalo sie na tym jezdzic
  • Odpowiedz