Wpis z mikrobloga

@sebsossj: miałem podobną sytuację z kawałem, chociaż kto miał wiedzieć ten wie. Wrzuciłem na wykop kiedyś kawał i niezła gównoburza wynikła bo wrzucono go na oficjalny profil prezydenta Szczecina na FB, a zawierał przekleństwo i jakiś radny z PIS się #!$%@?ł, chciał nawet zwolnienia rzecznika prasowego XD W której gazecie napisali że to kawał taksówkarza szczecińskiego, chociaż to była tylko postać z kawału ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@roball poka


@Bekovsky: chyba o te kopytka się rozchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracam do domu, nie spodziewając się niczego, trafiam do mięsnego kupić szynkę i ser bez dziur. Stoję sobie grzecznie, czekając na swoją kolej, jedna z Pań podających towary kończy obsługiwać klienta, który stał przede mną i pyta kto następny. Zaczynam więc:

- Poproszę to sala...

I nie kończę, bo słyszę obok siebie:

-DZIESIĘĆ DEKA
  • Odpowiedz
pamiętam jak kiedyś nalałem musztardy do miejsca na kawę w swoim samochodzie, za co dostałem z 2500 plusów na wykopie i przez kilka następnych dniach widziałem swoją rękę z kiełbasą krążącą po facebooku, reddicie i innych stronach z memeskami. Do teraz ją widuję i w sumie za każdym razem robi mi się ciepło na sercu, że miałe


@tytanowy_kalafior: podaj vin auta i nr ubezpieczenia to sprawdzimy czy pokrywa się z modelem
  • Odpowiedz