Wpis z mikrobloga

pamiętam jak kiedyś nalałem musztardy do miejsca na kawę w swoim samochodzie, za co dostałem z 2500 plusów na wykopie i przez kilka następnych dniach widziałem swoją rękę z kiełbasą krążącą po facebooku, reddicie i innych stronach z memeskami. Do teraz ją widuję i w sumie za każdym razem robi mi się ciepło na sercu, że miałem swoją cegiełkę w rozwoju memologii ʕʔ


@tytanowy_kalafior: Nieprawda to moja
  • Odpowiedz
@sebsossj: do dzisiaj widzę co jakiś czas reposty mojego dzieła z korwinem i gildią(kiedy masz 476 siły, a gildia wymaga 500) oraz pojedyńcze bzdety, które kiedyś poleciały w świat totalnie nieświadomie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebsossj: dałem życie Anecie, tej która kaszle, ale upośledzona moderacja skasowała mój oryginalny wpis i nikt mi nigdy nie uwierzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel_je: awaryjna? Raczej nie. Przez dobre dwa lata śmigała świetnie, ale później zaczęły jej doskwierać problemy związane ze starością, tzn. Akumulator padł, sprzęgło poszło na skrzyżowaniu, więc postanowiłem zmienić na coś nowszego, bo i tak już jest takie plany. Świetne auto na start, w wersji 1.4 Tdci palił z 4.5 litra na 100km
  • Odpowiedz