Wpis z mikrobloga

  • 1224
Północ, dworzec autobusowy, Wrocław.
Czekałam przed dworcem na ubera, poza mną tylko 3 bezdomnych kłócących się o coś. Czekałam na ubera który zabierze mnie w wyznaczone miejsce. I co?
Jakiś buc przechodził tak, że klepnal mnie w tyłek mówiąc "fajny tyłek" i idąc szybkim krokiem dalej. Nie to że miałam kurtkę zimową i byłam opatulona warstwami ciepełka. Ale co taka osoba ma w głowie? " O he he laska, klepne w dupę bo.." bo co? Bo nikomu nie wadząc czekam sobie grzecznie na przejazd? Ta osoba nie wie jakiego strachu mi napędziła. Kieszenie sprawdzone jako 1, wszystko jest, więc to po prostu było zwykle klepniecie laski, o północy, przy dworcu z bezdomnymi.. ciekawe czy taka osoba zdała sobie sprawę jaki przeżyłam szok, serce biło mi tak szybko i byłam w takim szoku że pobudziłam połowę znajomych, żeby "nie być sama". #!$%@? niektórzy to mają tak zryty mózg i nawet proszę się z tym nie kłócić..
#wroclaw
  • 249
  • Odpowiedz
  • 32
@Nooiiizy nic dziwnego, sam kończąc prace na dworcu o 23:20 kiedy to przyjeżdża ostatni pociąg w dobie jedyne czego doświadczam przed Wroclavią to patologia.

raz tam gościa chcieli pobić, innym razem jakiś menel laske zaczepiał, a jeszcze inny biegał z plastikowym nożem.

przyzwyczajaj sie jak wizytujesz Wrocław.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 nawet nie wiem jak wyglądał, miał czarna kurtke i założony kaptur na twarz, dżinsowe spodnie i brązowe skórzane buty. Stylówa takie 4/10, żadnych Gucci ani nic więc z automatu odpada..


Nie wiem nawet jak wyglądał ale wyglądał #!$%@? więc 4/10 :) tak to bym przecież dała mu się wyruchac w ten tyleczek
  • Odpowiedz
  • 66
@Ataxia no tak. Chciałam mieć kontakt z kimkolwiek mi bliskim, zadzwonić i rozmawiać z kimś, żeby myślami nie zostać sama na tym dworcu z tym typem i bezdomnymi. Jakby do ciebie dziewczyna zadzwoniła o północy jakbyś spał też byś jej tak odpisał? Czy z nią rozmawiał?
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: jakby ci to przeszkadzało to byś poszła na policję. ale nieee... "hej słuchajcie wszyscy znajomi, zwłaszcza koleżanki o które jestem zazdrosna, ktoś poklepał mnie po dupie! powtarzam - po dupie!"
  • Odpowiedz
  • 15
@Goronco tak dokladnie, na tym dworcu, jakby menel był powyżej 8 i miałby +185 to mógłby dołączyć na tym dworcu. (°°
  • Odpowiedz
  • 56
Dobra, to już zmierza w złym kierunku, część z wykopków zbyt się nakręciła na moje żarty, jeśli to będzie iść w tym kierunku to będę po prostu usuwać, to nie dotyczy postu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nooiiizy no to raz na pół roku będziesz miala takie akcje ( ͡º ͜ʖ͡º) polecam przyjazd pociągiem i oczekiwanie na autobus w hali dworca. nabierzrsz doświadczenia xD
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: ja mam lepszą historie. Jak byłem nastolatkiem i miałem kuca xD
Stałem sobie w biedronce oglądałem pochylony te gówna co zawsze są jakieś miksy niepotrzebnych nikomu rzeczy na samym końcu ścieżki zakupowej xD no i typ zrobil dokładnie to samo. Ja sie odwracam o co tu #!$%@? chodzi a typ wielkie zdziwko i #!$%@?ł xD
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: Dlatego zawsze jak moja różowa wraca z pętli tramwajowej to proszę ja żeby napisała jak wróci bo nie brakuje #!$%@?. Teraz już tak nie klepią po dupach bo każdy ma telefon i laska może jegomosciowi zrobic zdjęcie i go obsmarować w mediach społecznościowych
  • Odpowiedz