Wpis z mikrobloga

  • 0
@Dzieban "Niezłego złoma sprowadziłeś, rozpadł się jak na plastikowego sebastianowoza w cenie golfa 4-letniego przystało. Coraz więcej sebastianów w poszukiwaniu pseudoszpanu na dzielni pcha się do mustangów a nie bmw bo złom coraz tańszy. Wcale mi cię nie szkoda."

Nazwałeś go Sebastianem i wysmiales że Ci go nie szkoda, ale tak, "orasz mustangi". Pogratulować drogich fur i sukcesu w życiu, ale jak widać pieniądze nie sprawią że ktoś się stanie normalnym
  • Odpowiedz
@Mietla05: @KapitanTorpeda: Napiszcie mi to jeszcze ze dwa razy xD

Wiedziałem, że OC jest na auto, spoko. Nie wiedziałem, że szkody tak się rozlicza jeśli prowadzi ktoś inny (inny niż właściciel).
Teraz wiem, ale nadal uważam, że to bez sensu.
  • Odpowiedz
skąd wziąłeś na niego pieniądze?


@korporacion: co, zdziwiony, że ktoś na serio ma fajne auto, a nie tylko wymyśla zarzutki z samochodami i udawanym bogactwem co drugi dzień? Xd
  • Odpowiedz
Tak, dodatkowo lecą zniżki na wszystkie samochody właściciela ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dlatego jestem zwolennikiem OC na kierowcę bo to kierowcy powodują wypadki a nie samochody.


@mjnck:

patologia jest, ze znizka jest na wszystkie pojazdy. Znizka powinna byc tylko na jeden samochod, wszystkie pozostale powinny byc placone bez zadnych znizek. Skonczy sie ubezpieczanie na tate, wujka, dziadka jako wspolwlasciciela. Dodatkowo skonczy sie problem z posiadaniem wiecej
  • Odpowiedz
@SzukamMirabelkiDoRozmowy: kiedys pozyczylem samochod mojej szwagierce, prosilem, zeby nikomu nie dawala kierowac. Pojechala na wesela z jakims typem, tam wypila kieliszek wina i on prowadzil. Jak sie dowiedzialem, to jej kulturalnie przypomnialem, ze prosilem, zeby nikomu nie dawal kierowac. "no ale przecierz nic sie nie stalo". jeszcze jakies papierki zostawili. Teraz mam samochod w leasingu i nikomu nie pozyczam, mowie, ze w razie kolizji beda problemy i c--j. Czlowiek dba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciechan666: ZESRAŁ SIĘ XD Tak ci pojechałem, że do dzisiaj rozpamiętujesz biedaku? Aż sobie przypomnę chyba


@Dzieban: Powiedzial gosc, ktory n--------a wpisy bo ktos go dodal na czarno i spuszcza sie nad tym jak to kogos nie zaoral xD Niezle ego, tak jak ten samochod o 2x wartosci Mustanga, z gumy Turbo.
  • Odpowiedz