Wpis z mikrobloga

@Pio23: Serwis niezależny. Cała naprawa wyszła łącznie 7900. (1400 lampa 1800 jej przerobienie, zderzak 1000 zł, końcówki wydechu wymieniłem obie (1400 zł) przesunięty błotnik + lakier (500zł), dodatkowo porysowany, był przedni zderzak więc poszedł na malowanie (500) a reszta to robocizna. Można powiedzieć że 10.000 które mi dał pokryło naprawde + ewe. wzwyzki więc wyszło na styk
  • Odpowiedz
  • 0
@SzukamMirabelkiDoRozmowy tylko że jak malowałeś błotnik i był przesunięty to znowu wartość auta spada później mimo że to tylko lakier. Od razu będzie jakieś podejrzenie dzwona. Lampę w HD-Customs robiłeś? Kolega odpuścił tej koleżance czy jakoś od niej kasę chce wyciągnąć? Pewnie już auta mu nie pożyczysz :)
  • Odpowiedz
@Pio23: Lampę przerabiałem w Pruszkowie w Xenony24 w Pruszkowie. Kolega ponoć, miał problemy z odzyskaniem kasy od "koleżanki", ale podobno postraszył ją policją i spłaca mu w ratach (mówił ze 1200 miesięcznie) ale mam podejrzenia, że sprawa potoczyła się inaczej i dogadał się z nią w inny sposób, tylko głupio mu przyznać, że coś jej odpuścił. Zrobie obszerniejszy wpis jak już odbiorę samochód.
  • Odpowiedz
  • 0
@SzukamMirabelkiDoRozmowy w sumie to już jego sprawa, ale samo zachowanie względem ciebie na plus że dał kasę na naprawę, ale minus że dał pożyczone auto komuś innemu. Trochę, a w zasadzie bardzo źle. Dobrze że tylko tak się skończyło, a nie skasowaniem całego auta albo większymi stratami dla hotelu. Wiesz jakie dostali odszkodowanie z twojego OC?
  • Odpowiedz
@SzukamMirabelkiDoRozmowy: Raczej małe szanse. Może przy przedłużaniu ubezpieczenia będą mieli jakiś wgląd co zostało wypłacone z twojego OC. Tak mi się wydaje że jakaś baza powinna być wewnętrzna dla placówek typu cuk itp.
  • Odpowiedz