Wpis z mikrobloga

@Zabomen_2: Trochę tu jest racja, na pewno jak pierwszy raz idziesz z kimś do łóżka, to jest spora ekscytacja, więc i przyjemność na ogół większa. Z drugiej strony, jak się ludzie poznają i z czasem nauczą siebie nawzajem, to seks może być coraz fajniejszy. Niestety nie każdy chce się uczyć (to odnosi się i do niebieskich i pewnie do różowych), przenoszą swoje poprzednie doświadczenia* bądź urojenia do łóżka z nowym partnerem,
@Zabomen_2: ja jeszcze ostatnio słyszałem

bo ja muszę mieć ochotę żeby ci zrobić tego loda - #!$%@?, przyjemność chyba jednak po mojej stronie xD


albo

nie potrafię się przemóc, aby akurat tobie zrobić - czyli jak byłoby to jak to przegrywy mówią "chad" to by chapała aż by się dławiła, a u mnie nie potrafi się przemóc xD
@Zabomen_2: Dlatego uważam, że dobrze być z kobietą która Ci się podoba a jednocześnie jest dziewicą ze względów moralnych. Nie musi być zaraz kościółkowa. Ale cucki się boją bo myślą że związanie się z taką kobietą to akt desperacji. Co jest dziwne bo to często kobiety wartościowe i znające swoją wartość, niemuszące niczego udowadniać, mające zasady którym są wierne. Czy to jest staroświeckie podejście - kwestia interpretacji. To jest coś co
@Zabomen_2: Jakbyście się myli, dbali o siebie, potrafili ubierać i byli w miarę ogarnięci życiowo i ciekawi jako ludzie, to by z uśmiechem wam rozporki rozpinała.
Ale nie, lepiej śmierdzieć serem spod napleta, mieć wystające włosy spod pach i chodzić w stroju a'la Wykopek.
(no i przede wszystkim mając trochę szacunku do samego siebie nie szukalibyście spaczonych partnerek xD)
@Zabomen_2: Nie rozumiem fantazji na loda w ogóle, a z połykiem to już całkiem, owszem wiem, że to przyjemne, ale bez przesady, są lepsze, rzeczy do robienia w łóżku, a jak połknie to co całujecie się później czy każesz jej iść myć zęby? a może lubisz wciągać swoją sperme? jak tak to spuść się sobie na rękę i wciągaj to.