Wpis z mikrobloga

@LowcyChin: Ja kupiłem ją ~ 1.5 roku temu za około tysiąca (z podpięciem do aku i kartą). Wiem, że mogłem pewnie wtedy to zrobić dużo taniej, ale po trzecim przerysowaniu auta z rzędu, ogarnęło mnie #!$%@?, i stwierdziłem że wolę przepłacić aby mieć na teraz, niż czekać, w czasie w którym jakiś cymbał mi znowu zahaczy o zderzak.
@LowcyChin: Mam podpięte pod aku, za bezpiecznikiem. Do tego jest zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem (kiedy napięcie spadnie do 12.4 odcina zasilanie kamery). Kiedy wykrywa wyłączenie silnika, przełącza się w tryb parkingowy z niskim fpsem (chyba 15 albo 10 klatek na sekundę i niższa rozdzielczość). Wytrzymuje tak na ~2-3 dni nagrywania - używam tego głównie, kiedy parkuję w "niepewnych" miejscach.
@trololo55 no spoko, ale ja tez parkuje na wolnych(wprawdzie nie po skosie bo do tamtej akcji nie widzialem sensu), a zdarzaja sie takie kwiatki. Nie uchronisz lakieru przed wiesniakami. Trzeba to zglaszac jak sie widzi. Jak janusz z grazyna #!$%@? 2 razy w roku po 500-1000 zl to moze zwiekszy sie wrazliwosc spoleczna. Albo zmniejszy sie zawiść.
@LowcyChin: Zależy od auta... akurat ja po innym dłubaniu miałem wolne miejsce w puszce bezpieczeników, więc z tym problemu nie było. Kabli pod podsufitką nie miałem czasu od 1.5 roku przeprowadzić, i dalej wiszą na taśmie dwustronnej. xD

Mi zajęło ~1h, sprawny elektryk pewnie w 10 minut ogarnie.