Wpis z mikrobloga

@vizori: może za ciężkie te treningi jak po nich do życia się nie nadajesz? Ja też tak mam, że jak za dobrze mi leci trening to #!$%@? serii albo ciężaru i później CUN rozdupcony ()
  • Odpowiedz
@non-serviam: Czy ja wiem czy za ciężkie? Progresuję fajnie (oczywiście poza bencz presem), regeneruję się na czas a totalne zajechanie CUN zajmuje mi 5-6 tygodni, tak więc raczej w normie. Z resztą, może trochę przesadziłem z opisem ale generalnie funkcje kognitywne mocno lecą mi w dół i jak zrobię trening o szóstej rano to zająć się robotą (programuję) jestem w stanie dopiero po 12-13, inaczej nie jestem w stanie robić nic
  • Odpowiedz
@vizori: kurde ja to nie wiem jak można o tej godzinie trening zrobić ¯\_(ツ)_/¯
Nawet jak próbowałem rano wstać i pójść na siłownię to zanim zjadłem, zanim się uleżało to zjadłem drugi raz i w sumie poszedłem około południa () Zresztą nie wierzę, że #!$%@?łbym porządny trening z rana. Mam takie poczucie, że nie jestem w stanie mocno ręki zacisnąć więc performance byłby bez szału...
O 24:00
  • Odpowiedz
kurde ja to nie wiem jak można o tej godzinie trening zrobić


@non-serviam: Po prostu mój cykl dobowy świruje i lubi jak codziennie kładę się 2 godziny później. Jak wstajesz o 22 to 6 rano wcale nie jest tak rano :p

A trening wieczorem to najlepsza sprawa, gorzej że po takim trzeba trochę czasu żeby się wyciszyć i wstaje się późno
  • Odpowiedz
@vizori: ło panie ale masz karuzelę w tym zegarze dobowym ( )
Musisz zdalnie pracować żeby sobie pozwolić na takie oryginalne funkcjonowanie?
Jeśli chodzi o te wieczorno-nocne treningi to niestety jest ta wada, że się wraca po 23 do mieszkania i człowiek by "coś porobił" zamiast iść spać i wstać jak normalny człowiek na drugi dzień ʕʔ
  • Odpowiedz
Musisz zdalnie pracować żeby sobie pozwolić na takie oryginalne funkcjonowanie?


@non-serviam: W zasadzie robię stacjonarnie z nielimitowanym home office. Po prostu chadzam do biura jak jestem przestawiony na dobrą porę bo siłowanie się z tym nie ma sensu a ludzie z którymi pracuję są wyrozumiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam to samo z treningami wieczornymi, straszna to zmora jest jak człowiek wraca o 1 z siłowni i
  • Odpowiedz
@vizori: hehehe gościnnie w pracy :D ale co racja to racja jak masz #!$%@? i nie wyspany pójść do pracy to #!$%@? zrobisz szczególnie w takiej branży, która wymaga myślenia, a nie tylko przestawiania pudełek w kąt...
Propo nocnych treningów to już chyba pora iść i się regenerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz