Wpis z mikrobloga

Hejka, wlasnie jestem w leroy merlinie po odbior swoich kafli, ktore w piatek zamowilem, oplacilem zamowienie z dzisiejszym terminem odbioru. I uwaga:

Kafli nie ma, sprzedaly sie, zwrocimy pieniadze i co nam pan zrobisz ( ͡º ͜ʖ͡º) toz to #!$%@? jakies nieporozumienie xD sprzedac sprzedane kafle lerla merle sram wwm do ryja

#zalesie #leroymerlin ##!$%@? #wpolscejakwlesie #budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 20
@Gordoniasty: spoko, Leroy Merlin, Kraków Czyżyny.

Zamówione dwa parapety, wymiary podane, no dobra.

Tydzień czekamy, sms przychodzi, że zamówienie gotowe do odbioru.

Na miejscu się okazuje, że "parapety" są, ale właściwie to jest jeden kawałek 4.2 metra, czyli w skrócie, że dostali materiał na parapety i tyle.
Czyli, że to co zamawiałem nie jest gotowe (jeden jakoś 130x25, drugi 213x25 [cm]). Godzina jest 18:15, "może zdążymy dzisiaj dociąć" (sklep do 21).
@Gordoniasty: @KeepCalm: @NullPointer: @DulGukat: @cichooo: u mnie Leroy Merlin Bielsko Biała - zamówiłem blat do szafki łazienkowej - wycięcie na wymiar + dziury pod zlew. Powiedzieli, że dają znać SMS czy telefonem jak będzie gotowe do odbioru. Nie dali znać, zadzwoniłem i powiedzieli, że można przyjechać. Jak przyjechałem to się okazało, że blat komuś spadł na magazynie i jest uszczerbiony i czy nie mogliby go skrócić o
ale bądź co bądź jeżeli chodzi o ofertę, wystrój środka i wybór to jest to najlepszy market w okolicy w porównaniu do Castoramy, OBI (a tfu) i innych.
ale bądź co bądź jeżeli chodzi o ofertę, wystrój środka i wybór to jest to najlepszy market w okolicy w porównaniu do Castoramy, OBI (a tfu) i innych.


@Vojak: no to zależy akurat od konkretnego marketu, tj. nie od sieci, ale w Krakowie np. Castoramy są chyba trzy i jak chcesz obejrzeć łazienki czy meble kuchenne to najlepiej to zrobić chyba na Zakopiance.
Ale generalnie też mam wrażenie, że Leroy jest
@Gordoniasty: Sytuacja identyczna z moją z IKEA. Zamówiłem i opłaciłem płytki drewniane na taras. W umówionym dniu odbioru okazało się, ze wszystkie płytki "wyszły". Zamówienia kompletowane są w dniu odbioru, a jako że cena była atrakcyjna, rozeszły się już w dniu, kiedy ja robiłem zamówienie.