Wpis z mikrobloga

do tych górników należy strzelać i powinno to być już dawno ogarnięte, roszczeniowi nieudacznicy, którym #!$%@?ło sie w głowach przez #!$%@? związki zawodowe, komunistyczna solidarność itd.. kopalnie dawno powinny zostać pozamykane nie tylko ze względu na ich nierentowność ale również ze względu na niską jakość wydobywanego surowca...
  • Odpowiedz
  • 3
@imateapot skoro były przypadki ze wyjeżdżali na chatę fotografów którzy robili zdjęcia w nietypowy sposób to czemu nie tu?
Chodzi o te zdjęcia z długim czasem naświetlania, gdzie w szczelnie zamkniętym pojemniku umjeszcza się papier fotograficzny i robi się mały otwór dla światła.
Koleś umieszczał takie tuby przy Drodze S12 i byla afera
https://images.app.goo.gl/9hTczu7pNufzrbSP6
zzbkk - @imateapot skoro były przypadki ze wyjeżdżali na chatę fotografów którzy robi...

źródło: comment_1582061641To6LY4zzXyoG6mZOY8OYwb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@imateapot: sprawcy #!$%@?ć wyrok bez zawiasów + naciągnięte na maksa koszty akcji antyterrorystycznej; a wszystkim świadkom - zawiasy za współsprawstwo (widzieli i nie zawiadomili organów ścigania).
No i jeszcze dobrze by było, żeby w trakcie tego ich festynu ekipa antyterrorystyczna wpadła zrobić porządek; ale pinokio niestety nie ma jaj na takie akcje.
  • Odpowiedz
@Ratelmidozer: a ja jestem ratownikiem wodnym zarabiam 13 zł netto/h nie mam płaconego chorobowego, urolpu, nikt nie bada mnie na szkodliwość chloru.. a te brudasy prują się o 15stki - 17 stki itp.. pozwalniać.
  • Odpowiedz
@imateapot: @PanHeniek45: @Logytaze:
@DezorientacjaKota: @wyindywidualizowanyentuzjasta: @franaa: @AndrzejBinarny:
Był przypadek, że dziennikarz zostawił na chwilę torbę z której wystawały kable, ktoś zadzwonił na policję i miał zarzuty xD Zostawienie atrapy bomby to poważna sprawa, ponieważ efekt zastraszający i podminowanie służb jest takie samo jak przy prawdziwej bombie (przynajmniej przez chwilę)...
https://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,12529118,Proces_jak_u_Kafki__Dziennikarz_zostawil_torbe_w_sklepie.html
  • Odpowiedz
hah, no ja nie moge ^^
1. to coś białego to nic innego jak tzw. "przybitka z gliny" - służy do szczelnego wypełnienia otworów strzałowych
2. owszem jest zapalarka elektryczna (za co można beknąć) i nawet kabelki pociągniete ale brakuje zapalników elektrycznych - także lipa z łubudu.
  • Odpowiedz
@imateapot
Oczywiście za takie coś goście powinni zostać ukarani, nie ma co do tego watpliwosci. Debile.
Mam tylko jedną uwagę, bo tak trochę uogólniłeś, górnictwo = wybuchy. Żeby nikt czasem nie pomyślał, że przy wydobyciu węgla kamiennego używa się materiałów wybuchowych xD
  • Odpowiedz