Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@imateapot:
Definicja z KK:
§ 20. Przestępstwem o charakterze terrorystycznym jest czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi co najmniej 5 lat, popełniony w celu:
1) poważnego zastraszenia wielu osób,
2) zmuszenia organu władzy publicznej Rzeczypospolitej Polskiej lub innego państwa albo organu organizacji międzynarodowej do podjęcia lub zaniechania określonych czynności,
3) wywołania poważnych zakłóceń w ustroju lub gospodarce Rzeczypospolitej Polskiej, innego państwa lub organizacji międzynarodowej - a
  • Odpowiedz
@imateapot: Dostanie jeden z drugim pałą przez łeb i będą płakać że MY TYLKO WALCZYLIŚMY O SWOJE PAŃSTWO POLICYJNE NAS TŁAMSI. Jak ma być #!$%@? dobrze jak się pozwala na takie rzeczy?
  • Odpowiedz
czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi co najmniej 5 lat,


@janusz0: To jak górna granica to minimum 5 lat to jaka jest dolna granica? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hodofca: a tak na poważnie chodzi o to, że o s anie chodnika to maks 3 miesiące pierdla, a zabójstwo maks 25 lat.

I w związku z tym nie można uzbac obsranka wszyskim chodników za czyn terrorystyczny, ale zabicie wszystkich w dziekanacie już mozna.
  • Odpowiedz
@imateapot: sadze ze #!$%@? tych krasnoluow i niech zra sobie ten wyngiel, prosze o wstawiennictwo u swietego Jana Pawla 2 o zalanie kopalni lub eksplozje pylu weglowego raz dziennie.
  • Odpowiedz
@imateapot: Górnicy mają się za "zawód wybrany", chyba bardziej, niż sędziowie.
Ja wiem, ja rozumiem, że praca ciężka i niebezpieczna, ale rocznie więcej ginie pieszych, niż górników, a nikt pieszym 21 pensji nie wypłaca.
Rozbestwili się już za komuny, wtedy mieli wszystko, dodatkową kasę, specjalne sklepy dla górników, gdzie można było kupić to, o czym "zwykły" człowiek mógł tylko pomarzyć. Trzynastki, czternastki, wizyty Sekretarza na Barbórkę, sraty graty deputaty. Może wtedy
  • Odpowiedz
@imateapot:
Za fałszywe wezwanie karetki/policji/straży pożarnej są olbrzymie kary finansowe oraz kary więzienia, tutaj powinno być podobnie.

Mam nadzieję że zjeb który to podłożył będzie do końca życia spłacać karę za nieuzasadniony przyjazd saperów, policjantów, strażaków oraz za wstrzymanie ruchu kolejowego. 14stki, 15stki i 18stki niech mu dupą wyjdą jak zobaczy sześcio cyfrową kwotę do zapłaty.
  • Odpowiedz