Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FLAC: Nie no, bez przesady. Ale oni w społeczeństwie mają tak zapaskudzoną opinie niczym taksówkarze, że nikt by nie miał pretensji jakby ich tam spałowali a to jest dramat i źle świadczy o całej sytuacji naszego narodu
  • Odpowiedz
@PanHeniek45: no wiadomo że to trochę przesada ale sens wypowiedzi jest dobry, górnicy często demolują publiczne dobra podczas tych protestów więc wsadzenie za to do paki czy komornik ściągający środki na naprawę zniszczeń by się przydał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@imateapot: Byłem tam dzisiaj (pracuję w mediach), zobaczyłem to, popatrzyłem 10 sekund, po czym obróciłem się do kolegi z redakcji i powiedziałem "#!$%@?" xD A tak serio - atrapa czy nie, trochę się obsrałem. Tym bardziej, że kilkanaście osób stało na torach z piwkiem... Ameby umysłowe...
  • Odpowiedz
@imateapot: Bo powinno. Art. 115 Kk mówi:

§20. Przestępstwem o charakterze terrorystycznym jest czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi co najmniej 5 lat, popełniony w celu: poważnego zastraszenia wielu osób, zmuszenia organu władzy publicznej Rzeczypospolitej Polskiej lub innego państwa albo organu organizacji międzynarodowej do podjęcia lub zaniechania określonych czynności, wywołania poważnych zakłóceń w ustroju lub gospodarce Rzeczypospolitej Polskiej, innego państwa lub organizacji międzynarodowej – a także
  • Odpowiedz