Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można być takim troglodytą, dającym się kupić za gówno warte 500 zł. Jak można być tak głupim, żeby głosować na rząd, który rozwala kraj od środka. Mam 25 lat, pracuje od kiedy w 2014 skończyłem szkołę i szczerze mam już dosyć tego kraju z dykty, gdzie człowiek człowiekowi wilkiem, gdzie PO mnie tak nie wyruchało, jak rucha mnie PiS. Dlatego postanowiłem że za kilka miesięcy biorę swoje oszczędności za które miałem się #!$%@?ć w kredyt na mieszkanie, który spłacałbym pewnie do emerytury i #!$%@? stąd za granicę i nie do jakiejś Holandii czy Anglii, gdzie są te same chamskie polskie mordy, tylko do Stanów albo Australii. Mam nadzieję że uda mi się przez ten czas znaleźć kogoś z kim się zakumpluje i kto mi pomoże ogarnąć się w nowym miejscu po przylocie. Nie boje się bo dam radę przeżyć jakiś czas tam bez pracy, poza tym wszystko w życiu robiłem spontanicznie i zawsze wychodziło, także życzcie mi powodzenia. Mam nadzieję że uda mi się za kilka miesięcy tu napisać o tym jak zajebiście mi się żyje w innym miejscu.
#oswiadczenie #zalesie #usa #australia #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
@JanuszKrzywonos: Do USA XD to już lepiej Australia/NZ albo EU (Szwajcaria lub Skandynawia)
I odpuśc sobie obrażanie innych bo to mega słabe i świadczy tylko o tobie, żyjemy w demokracji gdzie głos jednostki nic nie znaczy, skoro była w Polsce na tyle duża grupa ludzi która chciała 500+ no to przegłosowali to i dali 500+, nic nie zrobisz. Rozwalanie kraju od środka? no nie wiem, ludzie chodzą normalnie po ulicy i
  • Odpowiedz
  • 0
@Janusz_Hazardu tak do USA, marzy mi się od dawna California, najpewniej nie będzie mnie na nią stać, więc wybiorę inne miasto. Australia to ciężki temat, kumpel dostał wizę do 5 lat mimo braku studiów, ale miał farta, a co do EU to podobają mi się tylko bałkańskie kraje, typu Serbia itp, ale pod względem ekonomicznym to wiesz jak jest

@Fobiczek współczuję
  • Odpowiedz
@Kotniepies: śmiem się z tym nie zgodzić. Za PO był burdel, ale chociaż nie dokręcali tak śruby. A PIS nie dość, że wały większe to jeszcze wszystkich za mordę. Już wolałem burdelik za po

@JanuszKrzywonos: australia zajebista, polecam, jak się zrobi na prawdę źle to tam się udam, póki co daję szanse Polsce.
  • Odpowiedz
do usa na stale tez nie tak latwo sie dostać jednak jest to prostsze


@Sweet_acc_pr0sa: jak? W Australii masz system punktowy, masz wykształcenie, wiek i doświadczenie dostajesz wizę pracowniczą. W USA jest kompletnie popieprzone i poplątane.
  • Odpowiedz