Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można być takim troglodytą, dającym się kupić za gówno warte 500 zł. Jak można być tak głupim, żeby głosować na rząd, który rozwala kraj od środka. Mam 25 lat, pracuje od kiedy w 2014 skończyłem szkołę i szczerze mam już dosyć tego kraju z dykty, gdzie człowiek człowiekowi wilkiem, gdzie PO mnie tak nie wyruchało, jak rucha mnie PiS. Dlatego postanowiłem że za kilka miesięcy biorę swoje oszczędności za które miałem się #!$%@?ć w kredyt na mieszkanie, który spłacałbym pewnie do emerytury i #!$%@? stąd za granicę i nie do jakiejś Holandii czy Anglii, gdzie są te same chamskie polskie mordy, tylko do Stanów albo Australii. Mam nadzieję że uda mi się przez ten czas znaleźć kogoś z kim się zakumpluje i kto mi pomoże ogarnąć się w nowym miejscu po przylocie. Nie boje się bo dam radę przeżyć jakiś czas tam bez pracy, poza tym wszystko w życiu robiłem spontanicznie i zawsze wychodziło, także życzcie mi powodzenia. Mam nadzieję że uda mi się za kilka miesięcy tu napisać o tym jak zajebiście mi się żyje w innym miejscu.
#oswiadczenie #zalesie #usa #australia #polityka
  • 50
@JanuszKrzywonos: hej Cumplu, emigruję do Australii razem z różową w maju. Jakie masz skonczone studia i doswiadczenie w zawodzie? Australia aktualnie zmaga się ze spowolnieniem gospodarczym, wzrostem bezrobocia a na domiar zlego ich najwiekszym partnerem gospodarczym są walczące z wirusem Chiny, których wyniki gospodarcze w kolejnym raporcie będą na pewno nieciekawe. Tak, i właśnie w tym momencie tam jedziemy ()
Do czego zmierzam - przejrzyj stronę urzędu
Dlatego postanowiłem że za kilka miesięcy biorę swoje oszczędności za które miałem się #!$%@?ć w kredyt na mieszkanie, który spłacałbym pewnie do emerytury i #!$%@? stąd za granicę i nie do jakiejś Holandii czy Anglii, gdzie są te same chamskie polskie mordy, tylko do Stanów albo Australii


@JanuszKrzywonos: Krzyz na droge ziomus. Tylko nie wiem po co wylewac swoje frustracje na wypoku? Zobaczymy za kilka miesiecy czy faktycznie pojechales
gwarantuję ci że PO rozwaliłoby bardziej ten kraj :p

Oczywiście nie bronie PiSu, ale PO jest jak Sauron, podczas gdy PIS to raptem Saruman :p


@Kotniepies: Jakoś tego nie widzę. PO nie bało się niepopularnych, ale koniecznych decyzji jak podwyższenie wieku emerytalnego. PIS ma kompletnie w dupie przyszłość tego kraju, oby tylko wygrać najbliższe wybory.