Wpis z mikrobloga

@arthas1989: te leginsy podnoszace/sciskajace dupsko to już dawno stały się karykaturalnym zjawiskiem, nosi je co druga uczestniczka "zajęć funkcjonalnych" na każdej siłowni XD miłośniczka siłowni starter pack, tzn dwa tygodnie machania 1kg kettlem, mięśnie na poziomie embrionalnym i te kalesony podciągniete aż do pępka XD
  • Odpowiedz
@Gniewo_: Ale serio, przeszkadza Ci to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Patrzysz, zaliczasz strzała endorfin do mózgu, bo zwierzęca natura robi swoje, robisz dwa głębsze wdechy i lecisz dalej. Ponownie patrzysz na inną / oceniasz czy wg Ciebie wygląda spoko, znów się dzieje to samo co napisałem wcześniej i ciśniesz dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@arthas1989: tak, przeszkadza mi to, ponieważ posiadam swoje całkowicie nieobiektywne gusta.

No i niestety, ale zdjęcia z wyeksponowaną dupą nie tylko nie dostarczają mi endorfin, ale śmieszy mnie też obsesyjne wręcz eksponowanie d--y na siłce, wraz z noszeniem oszukujących naturę i obserwatora leginsów. Tylko w przypadku nielicznych różowych ładnie komponuje się to z całą sylwetka. Nie mam nic do osób, które noszą to dla wygody, ale ciężko się nie uśmiechnąć
  • Odpowiedz
@arthas1989: co więcej, uważam że jak laska zakłada legginsy na siłkę, to zdaje sobie sprawę, że jej tyłek w nich wygląda po prostu dobrze. Dlatego nie powinny ich dziwić spojrzenia facetów. Dokładnie jak w Twoim opisie do fotek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gniewo_: Nawiązując do założeń psychologii ewolucyjnej - Kobiety (niezależnie od ich atrakcyjności) oceniane są pod względem ich przydatności rozrodczej, która utożsamiana jest m.in. z dużymi piersiami oraz dużym wcięciem w talii.
  • Odpowiedz
@arthas1989: no i co z tego? To jest stary insynkt z czasów, kiedy latało się z maczugami, który często stawia się na piedestał jakby to było coś niewiadomo jak atrakcyjnego.

I jeszcze to dawanie atencji w sytuacji, w której nawet przeciętna zbudowana różowa może znacznie uatrakcyjnić swoją sylwetkę poprzez założenie odpowiednich "sportowych ciuchów" i przychodzi na siłkę głównie po to, żeby podnieść swój atencjometr. W moim odczuciu pozbawia to atrakcyjności
  • Odpowiedz