Wpis z mikrobloga

Witam, może ktoś zna jakiegoś dobrego dermatologa we Wrocławiu który zainteresuje się tematem i problemem pacjenta. Mam na myśli problem z ŁZS, bylem u 2 dermatologów, jeden na nfz drugi prywatnie i każdy tylko przepisuje maść protopic (pomaga gdy się stosuje po odstawieniu wszystko wraca) oraz jakiś drogi krem łagodzący bez recepty. Może być to nawet drogi lekarz prywatny który zleci jakieś wyniki, badania itp. Wcześniej miałem łzs głowy i twarzy, na głowie jakoś się uspokoiło , łupież czasem się pojawi ale nie ma tych suchych skórek, na twarzy też staram się hamować te zaczerwienienia jednak często pojawiają się, niby dużo suchych skórek a wszystko mokre od nadmiaru sebum , takie błędne koło, dodatkowo co jakiś czas sucha skóra pomiędzy pachwinami i innymi miejscami, swędzi itp. Jeszcze kolejne objawy od 3 lat w okresie od września do kwietnia swędzi, pali i piecze skóra szczególnie na nogach , czasem aż powstają małe ranki, skoro przychodzi to od 3 lat w tym samym czasie to pomyślałem że to alergia jednak brałem alertec bez recepty i nie pomagało, raz wspomniałem o tym dermatologowi (akurat było to lato więc nie mogłem tego pokazać) to dała mi maść triderm która niby pomaga ale ciężko małą tubką posmarować pół ciała . Tak więc nie dość że człowiek ma dość tego ŁZS to jeszcze te okresy zimowe ze swędzeniem. Próbowałem kombinować z dietami, ograniczać cukier, nie pije alko wcale (podobno nasila Łzs) i nic, wydałem już sporo kasy na maści bez recepty typowo na łzs ale wszystko działa chwilowo. Więc jakby ktoś znał kogoś kto przyjrzałby się tematowi we Wrocławiu to będę wdzięczny.
#dermatologia #dermatolog #lekarz #zdrowie