Wpis z mikrobloga

@Ancymonka94: nawet jak napiszesz czego chcesz, to spermiarze i tak będą chcieli podejść cię do tyłu. Niestety, w tej grze trzeba sporo intuicji, wyczucia i odpowiedniego prowadzenia rozmowy, by przesiać wszystkich naspermionych desperatów
  • Odpowiedz
@Ancymonka94 . Dziewczyny piszą no ons a na pierwszej randce dają dupy. Bez znaczenia jest co tam napiszesz i tak tego nikt nie traktuje na poważnie. Wrzuć jakieś normalne zdjecia bez retuszu, najlepiej całej sylwetki i jakoś dasz radę znaleźć tego jedynego xd no i nie miej kija w dupie
  • Odpowiedz
@Ancymonka94: czy napiszesz czy tez nie i tak znajdzie się taki, który będzie chciał tylko seksu. Jak ja miałam tindera to napisałam ze interesuje mnie poważna relacja. Da się znaleźć kogoś trzezwo myślącego, tylko trzeba długo rozmawiać i wybić z głowy szybki seks.
  • Odpowiedz
dżizas dlaczego jest tak ciężko kogoś poznać, gdy już się pracuje


@Ancymonka94: idź na jakieś zajęcia gdzie udział bierze się w parach/grupach. Siatkówka, badminton, gokarty (trochę nie pary ale można ludzi poznać), wszelkiego rodzaju zajęcia taneczne, wycieczki górskie organizowane, itp itd.
  • Odpowiedz