Wpis z mikrobloga

@ponurytraktorzysta: przecież jej wypowiedź jasno pokazuje, że wygląd nie jest ważny jak są pieniądze XD. To jak się to nazywa? Wymiana handlowa.
Oczywiście, że nie ma w tym nic dziwnego, bo każdy chce jakoś żyć, natomiast jeśli dziewczyna chce mieć poczucie bezpieczeństwa, to najbardziej uczciwym rozwiązaniem by było, gdyby sobie sama te pieniądze zarobiła.
Może się to wam wydaje niemożliwe, ale kobieta szuka kogoś kto spełnia i jeden i drugi warunek, to nie jest albo albo.


@nicnieslyszalam: przecież od zawsze wiadomo że musi być i przystojny i zarobiony, więc jakie niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

ale dużo łatwiej mieć normalne życie kiedy dwie strony są ogarnięte w tych sprawach.


@nicnieslyszalam: I nikt nie mówi, że nie. Natomiast często laska zarabia
@DrAndre: kobieta nie sprawi, że będziesz nagle rozmowny i towarzyski. A w temacie hajsu to zależy czy mówimy o biedaku, który nie ma chęci/ambicji zarabiać powyżej minimalnej czy po prostu kogoś kto zarabia średnią krajową - nikt nie chce żyć od 1 do 1.
@wist: a co jesteś mężczyzna i masz doświadczenie w tej dziedzinie? Czy sobie tak piszesz co ci się wydaje? Ja np zawsze byłem rozmowny wśród znajomych ale cichy przy obcych i jakoś związek pomógł mi i teraz nie mam problemu zagadać do kogoś na ulicy, spytać o coś na uczelni tak jak kiedyś wolałbym machnąć ręką żeby czasem się nie zestresować i nadłożyć potem pracy samemu. Więc jestem w pełni przekonany