Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Czy są jeszcze dziewczyny, które lubią skromnych, pokornych chłopaków? Które nie patrzą na to ile zarabiasz, jak na bankomat, tylko jak na człowieka?
Nieśmiałość i brak pewności siebie, zniknęłaby u mnie, gdyby tylko jakaś mnie pokochała szczerą miłością, wtedy czułbym się pewniejszy siebie.

#rozowepaski
#przegryw
  • 74
  • Odpowiedz
Czy są jeszcze dziewczyny, które lubią skromnych, pokornych chłopaków? Które nie patrzą na to ile zarabiasz, jak na bankomat, tylko jak na człowieka?


@DrAndre: nie. No chyba, że jesteś chadem, to możesz nie być bogaty.

Nieśmiałość i brak pewności siebie, zniknęłaby u mnie, gdyby tylko jakaś mnie pokochała szczerą miłością, wtedy czułbym się pewniejszy siebie.


@DrAndre: XD
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Nie wydaje mi się, ze kobiety mówią o tym, ze chcą pełnego pasji i charakteru biedaka. Raczej, ze jeśli masz pasje, spokojny charakter i dobra prace, z której sa pieniądze to wygląd nie jest aż taki ważny dopóki nie jesteś zapuszczonym karłem bazylem.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: no ale z drugiej strony to chyba normalne ze dziewczyna chce miec jakies poczucie bezpieczenstwa, takze finansowego. To dziala w dwie strony, gdybys mial do wyboru ogarnieta dziewczyne z praca z ktorej moze sie utrzymac, to wolalbys taka ktora sobie nie radzi i zyje np tylko z hajsu rodzicow?
  • Odpowiedz