Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka: A po co mają oddać jak obu stronom się to opłaca że Rosja go trzyma?

Rosji się opłaca, bo wrak jest paliwem dla PiSowskiej propagandy. Rządy PiSu są Rosji wybitnie na rękę, bo odsuwają nas od Europy.
PiSowi się opłaca, bo mogą dalej wciskać kit że zła Rosja nie chce oddać wraku WIĘC PEWNIE COŚ KNUJĄ a dzielny PiS walczy bohatersko o wrak.

Rosja & PiS best friends forever <3
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: a ile lat szczuli Tuska za ten wrak, a sami nic z tym nie zrobili i nawet o tym nie mówią. Właśnie 2 dni temu miałem rozkminę, że to już 10 lat. Oby to był maksymalny czas, przez który można na tej tragedii zbijać polityczny kapitał.
  • Odpowiedz
Ja nie wiem co wy ludzie wymyślacie. Lot głowy państwa nie ma statusu lotu cywilnego. Wg prawa międzynarodowego śledztwo w takich przypadkach należy do kraju, z którego pochodził samolot. Wy naprawdę myślicie, że normalny kraj oddalby śledztwo tak jak to zrobił Polski rząd?


@Hlautameki: Jaka konwencja bądź traktat o tym mówi? Jasne konwencja chicagowska dotyczy lotnictwa cywilnego ale odnośnie wojskowego z tego co wiem, nie ma żadnej konwencji.

To też. Po
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: Pełna zgoda, ta lista to jest stek bzdur.

Krzysztof Knyż nie był operatorem Wiktora Batera w Smoleńsku i nie ma nic wspólnego z tą katastrofą.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1671202,1,tajemnica-operatora-ze-smolenska.read

A ten fragment to szczyt pisowskiego #!$%@?:
Polski duchowny luterański bp. Mieczysław Cieślar także zginął niedługo po katastrofie smoleńskiej, a jego śmierć wiązana jest bezpośrednio z tragedią. Biskup zmarł w wypadku samochodowym. Według prawicowych portali internetowych Cieślar tuż po rozbiciu samolotu miał odebrać wiadomość
  • Odpowiedz