Wpis z mikrobloga

@Shewie: Czemu uważasz Gerwazego za część od roweru? Widziałem, że szponci sobie jakieś podcasty ze studentkami nieprzeciętnej urody, wiec na pewno dobrze sobie kombinuje. A, że wali konia pod Kubicę to nic dziwnego, niejedna heteroseksualnosć wypadła z trasy na aerodynamicznych zakolach Pana Kierowcy, żeby się rozbić na POTĘŻNYM nosie stylizowanym na logo Orlen®©™ (Singapór 2019 pamietamy( ͡° ͜ʖ ͡°))
@yasiupl1 wystarczy przenalozowac jego mowe i gestykulacje by wyjsc z tego zalozenia. Nie uzywam sformulowania pedal poniewaz jest ono obrazliwe i dehumanizujace.
Sam pracuje w branzy z ogromna iloscia gejow i potrafie ich wywachiwac ze stada.
Dziewczyna nigdy nie bedzie miala lepszej przyjaciolki w zyciu od geja.

jezeli przypisujesz mu podcast z laska do tego ze jest heterykiem to masz wezsze pole postrzegania niz swinia z uszami na oczach.

podaj mi nazwisko
@Shewie: a Czerwony hyundai i30n niby się nie liczy? Zresztą do paszportu mu nie zaglądajmy aż tak szczegółowo, przynajmniej ja mam w to #!$%@? na 10 lat do przodu. Co do podcastu to laska się śliniła przez 3 godziny #!$%@? Czarka, jeśli nie zaruchał w takiej sytuacji to jest na 100% linką od hamulca. I jeżeli przypisujesz pedał jako jedyną część od roweru to masz węższe pole postrzegania świata niż świnia
yasiupl1 - @Shewie: a Czerwony hyundai i30n niby się nie liczy? Zresztą do paszportu ...

źródło: comment_1581817289I8ZsG7QlWSLgiwbARDzVna.jpg

Pobierz