Wpis z mikrobloga

Jestem na wykopie 4.5 roku. Przez ten czas byłem świadkiem dziesiątek, jeżeli nie setek afer i wiecie co? Ta z @robertt1969 jest z nich wszystkich najsmutniejsza.

Facet po początkowym (i zaskakującym) sukcesie jego zbiórek miał pełne prawo mieć nas wszystkich w dupie. Zawinąć kasę do kieszeni, wydać na leczenie córki, sprzęt elektroniczny czy nowy samochód i gówno byśmy o tym wiedzieli. Tak jak dziesiątki osób przed nim. Ale on tutaj został. Z całą swoją nieporadnością i szczerością zdobył od samego początku moje uznanie i szacunek. Właśnie przez tą jego szczerość zdecydowałem się zaangażować w kilka akcji mających na celu zebranie pieniędzy na leczenie czy rehabilitację Pauliny.

Robert z każdej złotówki którą zdobył na tym portalu od początku stara się uczciwie rozliczyć. Zorganizował stronę internetową, wrzuca tam wszystkie faktury, wrzuca zdjęcia z turnusów rehabilitacyjnych Pauliny na potwierdzenie, że te turnusy faktycznie się odbywają. Na stronie internetowej, na mikroblogu, na głównej na wykopie. Niby nic nadzwyczajnego - ot, dokumentuje na co poszły zebrane pieniądze. Coś co powinno być standardem tym standardem niestety nie jest. Ot - uczciwość.

I chyba właśnie ta uczciwość go zgubiła. Rozliczał się zbyt dokładnie, pokazał zbyt wiele. Bo zamiast schować kilka wątpliwych faktur do kieszeni, nie upubliczniać ich - chciał być uczciwy w tym wszystkim do końca. No i to się zemściło. Bo grupka osób które zapewne nigdy nie dały złotówki na leczenie Pauliny wzięła się za rozliczanie Roberta. Tutaj zrobiłeś to i to badanie niepotrzebnie. Tu i tu kupiłeś suplementy nie sprawdzając dokładnie ich składu. Tu i tu zrobiłeś źle to. Tam i tam zrobiłeś źle tamto. #!$%@?, że lekarze kazali. Było się z nami skonsultować. Bo my jesteśmy wykopki. My wiemy najlepiej. Bo rozlicza i ocenia się sprzed monitora najlepiej.

Wiesz co @robertt1969 ? Ja myślę, że ta cała afera to tylko i wyłącznie Twoja wina i ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Bo zamiast dymać wykopków na kasę jak są do tego przyzwyczajeni, to chciałeś wprowadzić nowy standard - być uczciwym i szczerym. A tego wykopki nie zniesom.

#pomagamypaulinie #afera #pomagajzwykopem #robertt1969 #wykop
  • 285
@robertx: Nie wiem, może się nie znam, ale jestem z biednego domu i nawet jak dziś mam hajs to wolę poświęcić trochę czasu i szukać najkorzystniejszych cenowo (i jakościowo) alternatyw, a takimi z pewnością nie są suplementy z firm MLM. ¯\_(ツ)_/¯

Metody Zięby czy próbę zajścia w ciążę w momencie choroby zostawię bez komentarza bo na nie po prostu brak mi słów.
proszę pomyśl trochę sercem...to jest kobieta i widzi że kolezanki mają już dzieci ..jak ona się czuje..jak myślisz. Ma dobrego chłopaka i chciałaby być matką...może to ją tylko trzyma przy zyciu to pragnienie


@robertt1969: Już panu to wyjaśniałem w poprzednim wpisie, takie myślenie jest skrajnym egoizmem i skazywaniem dziecka na bycie służącym. Rozumiem doskonale jej powody, ale czy ktoś z was pomyślał chociaż trochę o tym dziecku? Czy jego uczucia się
@robertx xDD ty chyba nie masz pojecie jak wygląda PRAWDZIWE rozliczenie sie.
Po pierwsze
Pokazuje twarde dane wpłynęło tyle i tyle z tego i tego źródła
Po drugie na to i na to wydalem
A nie gość pisze ze okolo tyle zebrał
Okolo tyle wydał w tym wliczyl swoje i zony pobyty w hotelach.
Napisać mozna wszystko a pokazac na papierze ile czego bylo juz ciężej