Wpis z mikrobloga

zapraszam do bardzo powaznej zabawy pod tytulem "najwieksze grzechy polskiego csa". XD ja zaczynam:
1) community- zaczynajac od komentatorow i "ekspertow", ktorzy uwielbiaja slodzic naszym zespolom po pokonaniu tier 5 teamow, a po porazkach zawsze znajduja jakies wytlumaczenie, albo pocieszenie takie jak "ale bylo bardzo blisko" (na majora od 2015 jest BARDZO polskim druzynom" XD), przez streamerow wspierajacych takie wykreowane osobistosci jak dobrze znany janusz dzik XD, kibicow, ktorzy po zenujacych porazkach nadal klepia swoich idoli po plecach, a tych ktorzy mowia jak jest nazywaja sezonowcami, az po nawet dzieciakow na polskich dmach, ktorzy wbijaja tam, zeby pobiegac z kosa na ktora ich w rzeczywistosci nie stac (btw, czy tylko ja unikach polskich dm ze wzgledu na przecietny poziom rzedu gold 3 tam panujacy? wydaje mi sie ze na szwedzkich/francuskich serwerach poziom jest o wiele wiele wyzszy)
feel free to join me
#csgo
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patryk-laszkowski: Na każdym polskim serwerze jest poziom zero i dostaje się bany za niewinność bo admini to dzieci i ich zabijasz. Tu nie idzie znaleźć nawet ludzi żeby sobie zagrać razem na jakimś faceicie czy coś masakra. Mam wrażenie że kilka lat temu było więcej ogarniętych ludzi a teraz tak jakby zapadli się pod ziemię.
@patryk-laszkowski: zgadzam się z niskim poziomem. Sam nie gram jakoś rewelacyjnie, jest to związane z wieloma rzeczami jak internet czy mała ilosc fps, ale staram się pomagać w tej sferze taktycznej i wydaje mi się, że zrozumienie csa jest wielkim problemem dla polskiego csa. Najważniejsze nie jest to kto jest pierwszy w tabeli i ile ma się fragów, najważniejsze jest to kto będzie miał na końcu 16 rund. Wywiad LUqa w
@patryk-laszkowski: Trudno się nie zgodzić się z takim wpisem. Ostatnio ktoś pod rozmową na temat białego odpisał do mnie że kuben był od robienia check-in do qualsów to ja nie mam pytań.

Sam już jestem zmęczony oglądaniem qualsów do qualsów do closed qualsów gdzie w ostatecznej rozgrywce i tak dostają wszystkie polskie teamy od jakiś bush tier teamów.

Jeżeli tak ma wyglądać polski cs i szczytem szczytów ma być wygranie loot.bet
@An_D: ja nie wiem czy takie pojedyncze postacie nie będą dla polskiego csa szansą. Kiedyś mieliśmy żywe pomniki csa do których musiały zapukać bogate organizacje, przyszło Vp i był spokój. Teraz tacy pojedynczy zawodnicy jak dycha, neex, mantuu i michu mogą osiągać stopniowy rozwój i kto wie czy w obliczu takich kilku Polaków jakaś organizacja pokroju OG czy Gen.g nie chciała by stworzyć polski dream team. Jest to jednak gdybanie, bo
@vasos: swoja droga 3 z 3 polakow ktorzy przed sezonem majorowym zmienili polska scene na zagraniczna dostali sie do closed XD
@Krzysjek: a to prawda, mocno swoja droga kibicowalem w tych czasach ago, znacznie bardziej niz vp, glownie za ich bute z jaka podchodzili do chlopakow z ago. ale brak tego transferu uratowalby tylko ago, co z reszta polskiej sceny, przeciez nikt mi nie wmowi ze na papierze sklad zlozony