Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tam przynajmniej uczyles sie zawodu a idac na takie studia ogolne uczyles sie wszystkiego a jak umiesz wszystko to nie umiesz nic


@Sam_w_domu: studia nie są tylko żeby nauczyć zawodu tylko żeby zagłebić sie w jakiejś dziedzinie. Nauka zawodu to w studiach z zalożenia efekt uboczny tego ze zagłebiłeś się w temacie. I przykro mi że burze twoj światopogląd ale typowy kulturoznawca jest bardziej obyty od typowego mechanika po zawodowce. Obycia
@TurboDynamo: Troche przesadzasz, znam wielu patusów którzy skończyli jakieś gównostudia na pseudo uczelniach i obytymi. Dla wielu studia to przedłużenie dzieciństwa, ciągnięcie hajsu od starych. Nie kończyłem studiów, nie mam umysłu technicznego, a kończenie czegokolwiek innego uznałem za strate czasu. Nazywając jakąś karynke na europeistyce bardziej obytą ode mnie, tylko dlatego, że jej rodzice płacą za śmieszny papierek obrażasz mnie. Jeżeli nie przestaniesz będe zmuszony wyzwać cię na pojedynek.
Nie kończyłem studiów, nie mam umysłu technicznego, a kończenie czegokolwiek innego uznałem za strate czasu.


@azurro: no i to jest spoko, nie uwazam zeby ktoś był głupi tylko dlatego że skonczyl zawodowke. Dla wielu osob to najlepszy wybór, kwestia tego co chesz robic w zyciu, jaki masz plan na siebie. Jeżeli to odczytałeś tak że hejtuje zawodówkę albo jej absolwentów to nieprawda, nie hejtuję. Po prostu studia w założeniu maja rozwijać
TurboDynamo - > Nie kończyłem studiów, nie mam umysłu technicznego, a kończenie czego...

źródło: comment_1581664140yA3GIPpS2fk4qRCNaBvzkd.jpg

Pobierz