Wpis z mikrobloga

@Tom_Ja: Jestem przeciwnikiem TVP w obecnej formie, zachowanie na screenie jest niewątpliwie totalnie nie na miejscu i po prostu chamskie, ale może spokojnie z tym graniem chorymi. Już sama propozycja przekazania tych 2 mld na onkologię to dla mnie zagrywka pod publikę, budząca pewne wątpliwości moralne, ale już teksty:

To. Właśnie to ma do powiedzenia chorym i ich rodzinom. Podłe.

To czyste wykorzystywanie chorych do walki politycznej. Poziom polityki idzie na
@Flypho: Super, ja piszę o szkodliwym obniżaniu się poziomu, a Ty zadając pytanie już piszesz o wysrywach...

Ale co tam, odpowiem, może ktoś poważniejszy też nie rozumie co mi w tym nie pasuje.

Więc co do meritum - ktoś z opozycji wcześniej mówił, że jest taka potrzeba? Przygotował jakiś inny projekt? Działał coś w tym względzie? Przeprowadził analizę, czy nawet jeśli należy dofinansować służbę zdrowia to może należałoby przekazać jakąś część
@Flypho: Aha. A możesz mi zacytować w którym miejscu pisałem coś o moralnej wyższości PiSu? I jeśli już to przecież nie ze względu na motywy, tylko metody. Motyw jest jasny i oczywisty - dowalić PiSowi i w tym nie ma nic zaskakującego, czy szczególnie zdrożnego (robi się to niebezpieczne, gdy ważniejsze jest dowalenie przeciwnikowi niż dobro kraju, co często ma miejsce, ale niewątpliwie nie w tym przypadku). Natomiast czy na pewno
@Flypho: To teraz słowo - wytrych. Wszystko można uzasadnić, bo jak się komuś nie podoba to uprawia symetryzm ¯\_(ツ)_/¯

Serio nie wydaje Ci się, że to prowadzi w bardzo złą stronę? Wszystkie chwyty dozwolone, byle obalić PiS? Po trupach do celu? Sorry, ale ja wolałbym żyć w świecie, w którym wobec niskich zagrywek pokazuje się wyborcom, że może być inaczej, a nie robi podobnie.
@maly_ludek_lego: Dobre, "wysrywy", "symetryzm", a teraz "partyjniak" i to jeszcze bez odwagi, żeby i do mnie napisać, bo jeszcze podważę tę bzdurę. Ciekaw jestem z czego wysnułeś ten wniosek o partyjniactwie? Starczy, że komuś się nie podoba ta zagrywka PO, czy może znajdziesz coś jeszcze? Serio, od bandy, do bandy, zero jakiegoś własnego myślenia. Nic dziwnego, że tak łatwo Polskę podzielić na dwa obozy.

Wogole poseł na sejm RP może posługiwać
@Jan_K: Dotychczas nie było potrzeby #!$%@? najpierw
- 800 mln z BFG
- 2 mld z budżetu
Na działanie TVP.

Może pora uderzyć się pisowcy w pierś i przyznać, ze robienie z TVP propagandowego kibla gorszego niż za PRL jest kosztowne?

Może pora wrócić do standardów sprzed 6 lat i faktycznie przeznaczyć te miliardy na rzeczy potrzebne?

Czy jednak dalej będziesz #!$%@?, ze to granie na emocjach i nie chcesz takiej