Wpis z mikrobloga

@jajcek: Kiedyś myślałem, że to "prawa" strona całego naszego sporu jest antykomunistyczna, "my stoimy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stało zomo" i w ogóle. Ale ja mam wrażenie, że to ich umysły są trwale naznaczone PRL, nawet bardziej niż jakichś Kwaśniewskich komuchów czy innych Millerów, bo tamci pewnie mieli więcej styczności z zachodem xd. Wystarczy zobaczyć na tych wszystkich dziadków borowych, którzy wypowiadają się w TVP Info, na Studio Jajo...
@jajcek: ja #!$%@? a możecie w końcu przestać używać argumentum at XXI centurium?

#!$%@? XX wiek ogólna teoria względności i twierdzenie Banacha Tarskiego a Niemcy mordują ludzi za pochodzenie BEKA XD

Zrozumcie barany że czasy w których żyjemy nie są w żaden sposób wyróżnione. Każdemu się wydaje że jest taki arcywyjątkowy bo się urodził akurat dzisiaj a każda epoka zmagała się z podobnymi problemami. Skończmy z tą głupotą.
@MesjaszPrzegrywu: Oczywiście że są wyróżnione, jeszcze 100-150 lat temu nie umiałbyś czytać ani pisać i jedyną Twoją rozrywką byłoby dojenie krowy i wiejskie mordobicia. Świat idzie do przodu, rozwija się kultura i nauka wśród prostych ludzi (ostatnie 50-100 lat). Teraz każdy ma powszechny dostęp do wiedzy. Tak że, tak musimy wygmagać więcej i więcej.