Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zona_faraona: Używam zmiękczonej wody od nowości i do tego filtr - może go trzeba wymienić? No ale wydaje mi się ze wcześniej lepiej to chodziło. Zastanawiam się nad wlaniem octu albo jakiegoś środka do odkamieniania.

Muszę poczytać
@NaxZST Gdzie masz wkład filtrujący? Jeżeli masz długo parownice a jeszcze nie wymieniałeś wkładu to czas najwyższy na nowy. Polecam się w razie jakichkolwiek problemów :) Ps. To jest SC 3
  • 0
@Sierkocz: hej. Dzięki ze do mnie napisałeś! :)

No wiec mój jest SC2 i tak właśnie zamówiłem filter który będę miał za 2 dni.

Do tego zamówiłem jakiś odkamieniacz.

Zobaczmy jak to będzie. Dam znać jak go pomęczę troszkę. Może odzyska życie.

Nie jest z nim źle bo dalej robi swoją robotę ale wcześniej było kapkę lepiej.
@Sierkocz: Hejo, no więc tragedia! Moj Karcher dziala gorzej i gorzej... teraz to jest o polowe mniej pary i do tego dlawi się. Stał się też troszkę głośniejszy... nie jestem pewien dlaczeg się tak dzieje. Wode zawsze używałem filtrowaną (Filtry Brita), nigdy nie zostawiałem wody w środku, zawsze o niego dbałem.

kupiłem też nowy filtr - ten wkładany.

No i teraz nie wiem co robić... ledwo to paruje a potrzebuje go
@NaxZST hejo, przy zmianie filtra wciskałeś przez x sekund ten przycisk co jest nawet narysowany w instrukcji na opakowaniu filtra ? Aktualnie nie pamiętam jaki (z rana możemy pogadać);:)
  • 0
@Sierkocz: Do resetu stanu ze nowy filter jest? Jak tak to tak.

Jutro może będę w stanie nagrać video jak to dziala. Moze coś więcej ci wyjaśni.

Dzięki ze się odzywasz!
@Sierkocz: Hej, nagralem chyba idealny filmik zeby pokazac co ten maly skurczybyk wyprawia.

Dodam ze jakos minute po nagraniu filmu zaczal dzialac nawet spoko, w miare stabilnie, no ale jednak tej pary mu brakuje. Mycie nim nie jest juz takie latwe...

okej filmik dla ciebie: Klik ->