Wpis z mikrobloga

@Xarazix: 1.#!$%@? nie wiem moze rogal ddl
2.belmondziak
3. kaz balagane
4.młody dron
5.#!$%@? wie jakis dziad
6.tuzza (kiedys 1 kawalki miala fajne teraz to h.. wie)
7.Sentino (najlepszy teksciarz w pl teraz w raichu operuje bo sie przeprowadzil w zwiazku ze swoimi krzywymi akcjami, ojciec chilijczyk matka polka, przy100 w ch*j)
8.Zakurzony malik montana
9.Oyche doniz spec od białej broni.Ten to jest dopiero aparat
@Xarazix: niee to jest w charakter przacpanych osiedlakow nie wiem czy mozna to nazwac inaczej xD z tym że sa poważni gracze jak Sentino czy Kaz balagane który robia swoje i idą dalej, a sa osoby jak belmondziak ktorzy koncza w wannie u rafalali, czy przecpany oyche doniz z którym #!$%@? wie co sie dzieje
@Mileniusz: @r0k0: Po kolei od lewego górnego rogu:
-Rogal DDL
-Belmondo
-Kaz Balagane
-Hewra
-OSTR
-#!$%@? wie
-Sentino
-Malik Montana
-Oyche Doniz

Kazdy z nich mial w ciagu ostatnich kilku lat niezle przeblyski.
7.Sentino (najlepszy teksciarz w pl teraz w raichu operuje bo sie przeprowadzil w zwiazku ze swoimi krzywymi akcjami, ojciec chilijczyk matka polka, przy100 w ch*j)


@krytykable: aż sprawdziłem kto to, skoro "najlepszy tekściarz w pl" hahah serio? tatuażyk, no nie oszukujmy się - tragedia
@swital: Tatuażyk, wyszedl w 2016 z tego co pamietam a zobacz sobie obecny hip hop, nie jest to kawałek ktory mi sie podoba ale przetarł szlaki. Zobacz sobie inne kawałki np: Wiecznie, Polska Miłość, Fame,Mickey rourke. Dla mnie jest #1 ale ile osób tyle zdań na ten temat.