Wpis z mikrobloga

@SebaD86: no rzeczywiście. Nie mam pojęcia jak to działa. Możliwe, że ministerstwo odpowiedzialen czyli w tym przypadku MON musi wnioskować do Google o zamazanie czy inne zabiegi ukrywające tego typu ośrodki. ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SebaD86: walką radioelektroniczną, wbrew pozorom to potrzebne jednostki. Dla przykładu, identyczna jednostka w Grójcu nie jest zamazana. W ogóle, to jaja, bo część jednostek ma pinezki i wiadomo co i jak. Na moim osiedlu jest jeden duży garnizon gdzie jest kilka jednostek. Dodatkowo, jest tam tajemniczy ośrodek, kiedyś posterunek nasłuchowy NJW. W środku obiektu, jest taki ładny budynek. Długo nie wiedziałem czym jest, bo o ile wiedziałem pi razy drzwi kto
@SebaD86: > ale na Google Mapach w Polsce się spotykam z tym pierwszy raz

a widzisz, a ja kiedyś podczas wycieczki rowerowej trafiłem na jakąś dziwną jednostkę w środku lasu. Normalnie wycięte drzewa + budynki + parkingi itp. Wchodzę na GoogleMaps a tam same drzewa :) Nawet jej nie zamazali tylko wycięli całą i wstawili drzewa. Uprzedzając pytania baza nie wyglądała na zbudowaną taką po robieniu zdjęć.
@kaziuwichura: Mialam to samo ale w Berlinie. Bylam na przejazdzce rowerowej po lesie i trafilam na ogrodzony teren z drutem kolczastym, walem ziemi po wewnetrznej stronie, tak, ze nie bylo widac co jest w srodku i tabliczkami ze teren wojskowy. Na mapach google ordynarnie wyciety i wklejony w to miejsce las :D Obiekt byl czynny bo na piaszczystej ziemi bylo widac slady opon, dosc swieze :)