Wpis z mikrobloga

Dla tych co myślą ze Mexyk nie popija. Znam osobiście przypadek (rodzina) gdzie po odwyku gość nie chlał tak jak wcześniej, tylko znalazł sobie patent. W nocy wstawal pare razy i zaglądał do butelki ukrytej w piwnicy (chęć snu nie pozwalała mu popłynąć). Do południa trzeźwiał (względnie) i czekał na kolejna noc. zPrawko stracił wcześniej, wiec nie musiał martwić się o to (temu Mex niema ochoty na prawko). Alkoholicy to cwane osoby jeśli chodzi o ukrywanie nałogu.
#kononowicz #patostreamy
  • 14
Popytaj o jego nr telefonu i wyslij sms,Nie odpowiada na rozmowy głosowe.Myślę że Ci wytłumaczy.Co do piwa 0% nie wiem,Ja wogóle nie pije bo od 0% do 5% krótka droga,poza tym waliłem gorzałe nie piwa,piw nie lubię.
@orzel-jastrzab: to się nazywa "picie na sucho". Menel wali piwo bez alko i w ten sposób stara się oszukać mózg, ale to jest bardzo cienki lód i nie jeden alkoholik nie pijący wiele lat po skosztowaniu takiego nektaru za kilka tygodni lądował na detoksie. Sam nie pije już 5 lat i w tym czasie nie zjadłem nawet cukierka z alkoholem. Ale bywałem na imprezach gdzie lał się alkohol i mimo że