Wpis z mikrobloga

Kolej na mnie.

Mój zestaw:
a) Wybierz dowolne schronisko w okolicy i podaruj pieskom ciepłe koce lub karmę na zimę.
b) Przez 7 dni nie jedz mięsa. Podaj przepisy na dania obiadowe, z których korzystałeś
c) Skompletuj swój własny zestaw EDC. Opisz, co się w nim znajduje i dlaczego.

Myślami ściągnąłem chyba taki zestaw bo wielokrotnie myślałem o zrobieniu czegoś takiego ale jakoś zawsze na planowaniu się kończyło.

Wybór padł na schronisko "Ciapkowo" w #gdynia i zwierzaki (zadanie wprawdzie wspominało wyłącznie psy ale postanowiłem, że koty też dostaną swoją część) przy wkładzie rodziny i znajomych otrzymały:

- 4x 15kg karmy dla #psy
- 4x 1.7kg karmy dla #kitku
- 2x zestaw 12 saszetek dla kotów
- 1x 1.5 karmy dla kociąt

Niestety sam zwierząt nie posiadam więc ciężko mi było wybrać karmę. W schronisku powiedzieli, że cieszą się z każdego daru i biorą każdą więc starałem się po prostu unikać najtańszej. Pozostaje mi tylko liczyć, że ta którą wybrałem jest w porządku.

P.S. liczę, że w następnej edycji w końcu mnie zmobilizujecie np. do oddania krwi.
#mirkowyzwanie
Pobierz Dziki_Waz - Kolej na mnie.

Mój zestaw:
a) Wybierz dowolne schronisko w okolicy i ...
źródło: comment_1581520987QN7fBpxqqj16XXxEpMaJCB.jpg
  • 23
@rysownik Post OPa ma raczej na celu propagowanie pomocy w jakikolwiek sposób. Mnie osobiście w pewien sposób zmotywował do tego i zarazem przypomniał o akcji motocyklistow. Kupujesz worek karmy i wieziesz do schroniska. Robisz fote i wrzucasz na wydarzenie. Będę chciał wykonać swoją misję w tym roku i mam nadzieję że jak największą liczba ludzi weźmie udział w tej akcji.