Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 5 latach zakonczyl sie moj zwiazek z dziewczyna, ktora kochalem ponad zycie. Ona rowniez mnie kochala i zrobilaby dla mnie wszystko jeszcze do niedawna. Niestety slynny boletz na boku zaczal jej mieszac w glowie, ze zasluguje na wiecej, a ona glupia uwierzyla w to i zaczela sie inaczej zachowywac. Mialem juz dosc i postanowilem to zakonczyc. Ogolnie to dobra decyzja, bo wiele swinstw wyszlo i to tylko i wylacznie jej wina. Niestety jak to bywa, ja zostalem sam ze strasznym bolem. Chce mi sie plakac, przypominaja mi sie nasze wspolne chwile i az mnie dusi w klatce piersiowej. Nie moge sie na niczym skupic. Najchetniej polozylbym sie bezczynnie i plakal. Jej oddane spojrzenie i zakochanie przez wieksza czesc w zwiazku paralizuje mnie teraz na samo wspomnienie. Nie mam z nia kontaktu, nie wiem co sie z nia dzieje, nie obserwuje jej w sieci, a mimo to nadal czuje sie okropnie. Co robic? Silownia, nauka, filmy, gotowanie, zalatwianie spraw, spacery-nic mi nie pomaga.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma lekarstwa na ból spowodowany przez zdradę. Nie ma projektu do odbudowania życia, które rozsypało się w gruzy. Najbliższe miesiące będą trudne i przepełnione smutkiem. Trzymaj się przyjacielu, nie poddawaj się i patrz w stronę światła. Od siebie poradzę byś dawał innym dobro by stłumić własny ból, mi to pomogło, co więcej - weszło w nawyk. Z czasem ból przestanie być tak nieznośny. Wszystkiego dobrego.
  • Odpowiedz