Wpis z mikrobloga

Którego dostawce polecacie jeśli chodzi o pakiet internet (światłowód) + tv? zakładając ze prędkość internetu oraz ilość kanałów jest podobna. Nie chciałbym sugerować się tylko cena ale poznać jakieś opinie jeśli chodzi o awaryjność sieci, ewentualne problemy i podejście do klienta.
#wroclaw #internet #telewizja #swiatlowody

Który dostawca?

  • Orange 41.5% (17)
  • Korbank 39.0% (16)
  • Netia 19.5% (8)

Oddanych głosów: 41

  • 8
  • Odpowiedz
Mam pakiet światłowód 300+tv+telefon stacjonarny (którego nigdy nie podłączyłem) z Orange za 79zl. Od 4 lat miałem tylko 2-3 awarie jeśli chodzi tylko o sam internet. Plusem dla mnie jest jeszcze -25 zł na abonament telefoniczny(Orange). Wiadomo im więcej „pakietów” masz od jednego dostawcy to masz większe rabaty. Też jestem z Wrocławia okolice ulicy Długiej „TESCO”.
  • Odpowiedz
@Supaplex trochę tak, a z drugiej strony wystarczy popatrzeć co się dzieje na tagu Wrocław i wychodzi, że abonenci Orange najrzadziej pytają "Mirku działa wam internet?"
  • Odpowiedz
@kot_mirek: Jak dla mnie to KORBANK wygrywa. Internet - mają bardzo dobry peering, a z telewizją też nie mają sobie równych, bo posiadają własną platformę IPTV - AVIOS. Porównując pozostałych operatorów - Orange ma nienajlepszy internet - kiepski peering, telewizja u nich całkiem OK, ale w AVIOS jest szansa na wyższy bitrate kanałów TV. Netia - internet w porządku, ale jakość ich telewizji to dno totalne.
  • Odpowiedz
  • 0
@kolegikolega: No właśnie z tym Orange i telefonem stacjonarnym w pakiecie to jest bezsens. Nie da się wziąć bez, a jeśli nie mam takiego telefonu to płaci się 10zl/mies. za utrzymanie łącza. O ile ich rozważam pod katem opinii Internetu i tv to ten punkt mnie trochę odrzuca, bo nie lubię takiego bezsensownego wydawania pieniędzy. Dlatego tez skłaniam się coraz bardziej do Korbanku tak jak poleca @przemyslaw-dec
  • Odpowiedz