Wpis z mikrobloga

@xer78: ale nie ma E39 z 4 garami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sorek: coś jest narypane bo nie działały wsteczne światła i czujniki parkowania, ale z inpy wszystko odpalałem
Gość stwierdził że do zegarów nie ma kabli i trzeba położyć i wtedy zadziała, a ostatecznie zrobił na krótko ( bo złe zegary są) i teraz inpą juz nie zaswiece lampek ( ͡° ʖ̯ ͡
@BloodDeath94 To z tymi zegarami pamiętam z czasów e36 i e46. Przy swapach z 4 na 6cyl trzeba było też wymienić zegary. Z zewnątrz niektóre niczym się nie różniły.
@sorek: @BloodDeath94: miałem dokładnie to samo, zegary były od manuala przez co nie działały mi wsteczne w automacie, no ale pan sorek wielki znawca e39 xd - trzeba je przekodować, czego nie udało mi się zrobić żadnym programem na rynku, zostaje tylko dostanie się fizycznie do eepromu zegarów, powodzonka w szukaniu życzę, ja podpinałem 6 różnych sztuk i tylko jedne śmigały, ale od e38, nie pamiętam już dokładnie, ale miałem
@sorek: ja już nie pamiętam ale u mnie była gruba akcja. Miałem zegary które losowo gubiły sobie dzienny przebieg, potrafiły np przez tydzień ładnie wszystko zapisywać, nagle wsiadasz, 0km, a wiadomo, bez poziomu wskazania ilości LPG w zbiorniku trochę ciężko się jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°) - no to specjalnie pojechałem do lokalnej szopy gdzie handlują tylko częściami z BMW - ziomek przynosił mi kilka sztuk zegarów,
Pobierz damiancodalej - @sorek: ja już nie pamiętam ale u mnie była gruba akcja. Miałem zegar...
źródło: comment_1581497296AGSiOBtkgfAbxeSyg0iS13.jpg